ZDZ
REKLAMAZielona aleja

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2014, 07:51

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Iławska komenda policji prowadzi czynności dochodzeniowe w sprawie potrącenia kobiety, do którego doszło w dniu 15 sierpnia około godziny 18:00 na ulicy M.C. Skłodowskiej w Iławie. Wciąż nie został ustalony sprawca tego potrącenia, kierujący motorowerem, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dniu 15 sierpnia 2014 r. około godz. 18:00 w Iławie na ul. Skłodowskiej (na wysokości budynku nr 29) doszło do zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący motorowerem o początkowych numerach rejestracyjnych NIL doprowadził do potrącenia pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. 

Świadkowie zdarzenia proszeni są o osobisty kontakt z dyżurnym iławskiej komendy lub o kontakt telefoniczny pod numerem (89) 640-72-00 lub 997, a także pod numerem 112 z telefonów komórkowych. Policjanci zapewniają, że wszystkie, nawet anonomowe informacje, zostaną skrupulatnie sprawdzone i być może przyczynią się do ustalenia sprawcy potrącenia.

TEMATY na sygnale
REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3689 sekundy