ZDZ
REKLAMAZielona aleja

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 września 2014, 08:15

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Źródło: zdjęcie nadesłane przez Czytelnika na kontakt@infoilawa.pl.)

Wczoraj (w czwartek, 11 września) wieczorem na krajowej "szestnastce" doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy wypadł z drogi, dachował i znalazł się w przydrożnym rowie. Podróżująca autem kobieta na szczęście na odniosła poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19:30 na odcinku drogi krajowej nr 16 w lesie między Stradomnem a Lasecznem. Kierująca samochodem osobowym kobieta wypadła z drogi, samochód dachował, a następnie znalazł się w dość głębokim przydrożnym rowie. 

Gdy na miejsce wypadku dotarły służby ratunkowe, kobieta znajdowała się już poza pojazdem. Zdołała opuścić auto o własnych siłach, pomimo że karoseria leżącego na dachu samochodu uległa poważnemu zgnieceniu. Poważnie wyglądający wypadek na szczęście skończył się dla kierującej tylko na otarciach.

Zdjęcia nadesłał nasz Czytelnik na adres: kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3229 sekundy