wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 września 2014, 10:31

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Źródło: GKS Wikielec)

W minioną sobotę (6 września) GKS Wikielec wygrał w Braniewie 2:1 z miejscową Zatoką i był to drugi z rzędu wygrany mecz podopiecznych Marka Witkowskiego. Pierwszą bramkę w spotkaniu strzelił Remigiusz Sobociński w 30. minucie. Po ośmiu minutach do remisu doprowadził Wiśniewski i do przerwy mieliśmy remis 1:1. W drugiej połowie zawodnicy z Wikielca strzelili jeszcze jedną bramkę. Autorem znowu okazał się Sobociński, który pewnie wyegzekwował rzut karny w 52. minucie spotkania.

Po wygranej w Braniewie, z dorobkiem 11 punktów GKS Wikielec zajmuje szóstą lokatę w tabeli, tracąc do prowadzącego Warmiaka Łukta 6 punktów. Następny mecz zawodnicy z Wikielca rozegrają w najbliższy weekend na własnym stadionie z Omólewem Wielbark.

Tak ostatnie spotkanie skomentował trener Marek Witkowski: "Zatoka to trudny przeciwnik, bardzo groźny zwłaszcza na własnym boisku. GKS rozegrał bardzo dobre spotkanie, dobrze zagrała defensywa i bramkarz w końcówce drugiej połowy, gdy Braniewo chciało doprowadzić do wyrównania. Rozważna gra tych linii rozbijała ataki na 20 metrze i nie było zagrożenia bramkowego. W perspektywie całego spotkania zasłużyliśmy na 3 punkty. To bardzo cieszy, dziękuję wszystkim zawodnikom za walkę w tym meczu."

W innych spotkaniach rozegranych podczas ostatniego weekednu w IV lidze padły następujące rezultaty: