REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 sierpnia 2014, 09:29

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Nastolatek bawił się należącą do ojca kolegi wiatrówką. Oddał strzał w kierunku znajdującej się na podwórzu tablicy informacyjnej, ale trafił znajdującego się w jej pobliżu chłopaka. Nastolatek z obrażeniami głowy został przewieziony do iławskiego szpitala. 

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o postrzeleniu z wiatrówki. Funkcjonariusze od razu pojechali na miejsce, gdzie okazało się, że 16 – letni mieszkaniec gminy Iława podczas zabawy wiatrówką postrzelił kolegę. Chłopak oświadczył funkcjonariuszom, że celował w znak tablicy informacyjnej , który stał po drugiej stronie posesji, na której przebywał. Dodał, że nie przypuszczał, że ktoś  może się znajdować w okolicy tablicy. Z jego relacji wynikało, że przyszedł do kolegi, aby razem poćwiczyć w przydomowej siłowni. W pewnym momencie zauważył opartą o ścianę wiatrówkę należącą do ojca kolegi. Podniósł ja i strzelił do znaku. Kiedy wyszedł z domku letniskowego okazało się, że przed posesją siedział ranny chłopak, do którego po chwili przyjechała karetka pogotowia i zabrała go do szpitala.

Po rozmowie z policjantami 16 – latek został przekazany pod opiekę rodziców. Za swoje nierozważne zachowanie będzie się musiał wytłumaczyć przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Raniony nastolatek, po opatrzeniu, został zwolniony do domu.

Źródło: KPP w Iławie

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3546 sekundy