REKLAMAZDZ
REKLAMAikea

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 sierpnia 2014, 13:47

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

To już trzeci przypadek poważnego przestępstwa na ulicy 1 Maja w Iławie w ostatnim czasie. Tym razem doszło tam do rozboju i pobicia. Dwóch młodych sprawców napadło, pobiło i okradło mieszkańca Iławy.

- 17 sierpnia oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany, że w Iławie na ul. 1 Maja doszło do rozboju. Dwóch mężczyzn: 22-letni Mateusz G. oraz 25-letni Paweł C. napadli i pobili mieszkańca Iławy, a następnie po przeszukaniu kieszeni pokrzywdzonego ukradli mu około 15 zł, po czym uciekli - poinformował oficer prasowy iławskiej komendy.

Sprawcy zostali zatrzymani bezpośrednio po zdarzeniu przez patrolujących ulice miasta funkcjonariuszy. Następnie zostali doprowadzeni na iławską komendę. W trakcie przesłuchania przyznali się do zarzucanego im czynu. Na wniosek policji prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Iławie o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Sprawcom rozboju grozi teraz surowa kara. Popełnione przez nich przestępstwo jest zagrożone karą do 12 lat pozbawienia wolności. 

Ulica 1 Maja z pewnością nie należy do najbezpieczniejszych miejsc w mieście. Niespełna dwa tygodnie temu (9 sierpnia) doszło tam zniszczenia mienia żłobka Majka, a dzień później, 10 sierpnia, miało miejsce zajście w pobliżu sklepu nocnego, w wyniku którego u zaatakowanego butelką mężczyzny doszło do przecięcia aorty. 

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5894 sekundy