REKLAMAKurza góra
REKLAMApluszak

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2014, 00:23

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

Trwa rejestracja uczestników zawodów w trzech dyscyplinach. Dowiedzieliśmy się również, że imprezę zaszczyci swoją obecnością pan Sebastian Chmara. 

IV Iławski Półmaraton im. Antoniego Gierszewskiego wystartuje 7 września o godzinie 11. Tymczasem trwa jeszcze rejestracja uczestników zawodów. Jak sprawdziliśmy, do uczestnictwa w koronnej dyscpilinie całych zawodów, czyli biegu na dystansie 21km, zgłosiło się dotychczas 325 uczestników. Dwie pozostałe konkurencje cieszą się, niestety, znacznie mniejszą popularnością. Do Nordic Walking na dystansie 2,5km zgłosiło się jak dotąd tylko 5 osób, a wyścig Młody Maratończyk (również 2,5km) ma jak na razie 10 uczestników. Zgłoszenie będą przyjmowane jeszcze do końca sierpnia, więc liczby te z pewnością ulegną jeszcze dużym zmianom.

Zaproszenie nad Jeziorak przyjął Sebastian Chmara, znany polski lekkoatleta, zdobywca tytułów halowego Mistrza Świata Europy i Świata.

"Z ogromną przyjemnością przyjmuję zaproszenie na IV Iławski Półmaraton. Piękne miasto nad Jeziorakiem znam od lat, sam biegałem w Iławie promując ideę Polska Biega, od lat podziwiam jej walory turystyczne i piękne trasy biegowe, dlatego pomysł na organizację cyklicznej imprezy biegowej właśnie w tym miejscu uważam za przysłowiowy strzał w dziesiątkę" napisał na stronie organizatora imprezy pan Sebastian. 

Warto zastanowić się nad uczestnictwem w rekreacyjnych dyscyplinach imprezy. Do zobaczenia na trasie!

REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.3942 sekundy