REKLAMAOrange
REKLAMAsuknie

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Foto: redakcja)

Chwila nieuwagi może się skończyć koniecznością usuwania wirusów z komputera.

Poczta Polska poinformowała, że podszywająca się pod instytucję osoba rozsyła maile do klientów, informując o konieczności odbioru przesyłki kurierskiej. Informacje te nie zostały nadane przez Pocztę Polską.

W związku z tym warto zwrócić szczególną uwagę na numer przesyłki zawarty w mailach. Korespondencja od Poczty Polskiej zawiera numery przesyłek 13-znakowe lub 20-cyfrowe. Dodatkowo, maile spoza sieci Poczty Polskiej nie zawierają informacji adresowych dotyczących placówki, w której należy odbierać przesyłkę. Nie zawierają także polskich znaków.
Poczta Polska prosi o uważne sprawdzenie oraz ignorowanie maili z błędnym numerem przesyłki i brakiem adresu placówki pocztowej, a także nieotwieranie załączników, które mogą zawierać oprogramowanie wirusowe. Poczta Polska podjęła już odpowiednie działania wyjaśniające w tej sprawie.


TEMATY
REKLAMANAJLAK
REKLAMApellet2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAJarmark
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACh2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3647 sekundy