REKLAMApluszak
REKLAMASadek

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2014, 00:25

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Źródło: MKS Zryw Volley)

Siatkarki klubu MKS Zyw Volley Iława, Marta Pietroczuk i Aleksandra Stępień, świetnie spisały się na zakończonym 17 lipca Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski W Siatkówce Plażowej Juniorek. Do domu wróciły ze srebrnymi medalami!

Rozgrywki miały miejsce w dniach 16-17 lipca w Krapkowicach w województwie opolskim. Iławianki radziły sobie bardzo dobrze od początku turnieju. Wygrały dwa pierwsze mecze - wyższość zawodniczek Zrywu Volley musiały uznać Dominika Knysak i Martyna Knysak (Częstochowianka) oraz Natalia Latkowska i Angelika Niewińska (Chemik Police). W trzeciej rundzie Marta i Ola rywalizowały z bardzo silną i utytułowaną parą: Katarzyną Kociołek i Jagodą Gruszczyńska (SMS Łódź) i uległy aktualnym mistrzyniom świata do lat 21 0:2.

Kolejne dwa spotkania turnieju znów należały do iławianek. Po wyrównanym meczu dziewczęta pokonały Dominikę Stępnień i Karinę Jakuć (Płomień Sosnowiec), a w tie breaku zwyciężyły spotkanie z łodziankami Marią Włoch i Natalią Gruszczyńską.   

W meczu finałowym reprezentantki Iławy ponownie spotkały się z groźnymi rywalkami z klubu SMS Łódź Katarzyną Kociołek i Jagodą Gruszczyńską. Rewanż w finałowym meczu niestety się nie udał - iławianki przegrały spotkanie 0:2, ale pamiętajmy, że Marta i Ola to bardzo młode zawodniczki. Kolejne sukcesy z pewnością przed nimi!

REKLAMAgeodeta

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4383 sekundy