REKLAMAMOS
REKLAMAprofi

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

Dziś (w czwartek, 24 lipca) policjanci na co dzień pełniący służbę na terenie powiatu iławskiego obchodzili swoje święto. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.     Obchody święta iławskiej policji, które rozpoczęły się w kinoteatrze "Pasja" o godzinie 12 w czwartek 24 lipca zainaugorowało uroczyste wprowadzenie sztandaru jednostki i hymn narodowy. Wyróżnienia i nagrody odebrało 85 funkcjonariuszy. Na uroczystościach obecni byli najbliżsi wyróżnionych policjantów, a także przedstawiciele lokalnej władzy samorządowej, m.in. wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, burmistrz Iławy Włodzimierz Ptasznik i starosta iławski Maciej Rygielski. Ten ostatni na ręce komendanta powiatowego Policji w Iławie, Krzysztofa Konerta, przekazał bon o wartości 6000zł przeznaczony na zakup psa policyjnego. Startosta bardzo pozytywnie wyraził się o pracy iławskiej komendy:
- Współpraca na linii samorząd-policja układa się wzorowo - powiedział. - Mamy poczucie, że ludzie czują się w naszym powiecie bardzo bezpiecznie. To zasługa policji.       Głos zabrał również obecny na uroczystościach Komendant Wojewódzki Policji.
- 70% Polaków dobrze ocenia pracą policji. Dziękuję Wam za codzienną, wytężoną pracę, a rodzinom za wyrozumiałość - powiedział. - Nasz zawód jest specyficzny. Policjanci nie pracują, lecz pełnią służbę - dodał.       Obchody zakończyło wyświetlenie krótkiego filmu o pracy iławskiej policji.              

TEMATY
REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5406 sekundy