REKLAMAKurza góra
REKLAMAZielona aleja 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

We wtorek (22 lipca) po południu doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego na krajowej "16" w miejscowiści Laseczno. Na szczęście, skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach u dwóch osób i mandacie. Po zdarzeniu droga była zablokowana dla kierujących na około 2,5-kilometrowym odcinku.

Wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Laseczno w gminie Iława doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń  policjantów wynika, że 43 – letni obywatel Niemiec kierujący samochodem marki Hyundai na łuku drogi przebiegającym w prawo zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Volskvagen. W wyniku zderzenia  się pojazdów elementy karoserii uderzyły w jadący za Hyundaiem samochód osobowy marki Citroen. Po zderzeniu samochód Hyundai zjechał na lewe pobocze,  a następnie dachował. Natomiast Volksvagen zjechał na prawe pobocze i wjechał do rowu.

W wyniku zdarzenia pasażerka i kierujący doznali ogólnych potłuczeń. Kierujący Hyundaiem został ukarany mandatem karnym.

Zaraz po wypadku krajowa "16" była zablokowana na czas wykonywania przez policjantów czynności służbowych. Wielu kierowców skorzystało z objazdów na własną rękę.

Źródło: KPP w Iławie

TEMATY
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4802 sekundy