REKLAMAincome2
REKLAMAMartex

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Źródło: KPP w Nowym Mieście Lubawskim)

W wyniku tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę, 20 lipca, w miejscowości Biskupiec, śmierć na miejscu poniosło dwóch młodych mężczyzn.

Do wypadku doszło w godzinach wieczornych w niedzielę, 20 lipca na drodze powiatowej nr P1279 prowadzącej do miejscowości Piotrowice. Na miejsce zdarzenia udali się policjanci z nowomiejskiej komendy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni Piotr W. jadący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat na prostym odcinku drogi podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu, chcąc uniknąć zderzenia z jadącym naprzeciwka pojazdem marki BMW, zjechał na pobocze drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, tj. kierowca pojazdu oraz 21-letni pasażer. Drugi z pasażerów został odwieziony do nowomiejskiego szpitala, gdzie jak ustalono doznał on obrażeń ciała w postaci złamania nosa oraz wybitych zębów. Wyniki badania krwi wskażą, czy kierowca auta był trzeźwy. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym do celów procesowych.

Źródło: KPP w Nowym Mieście Lubawskim 

TEMATY
REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4076 sekundy