REKLAMAWardrom
REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 września 2017, 12:07

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Zdjęcie ilustracyjne. )

Policjanci Komisariatu Policji w Lubawie zatrzymali 16-latka, za którym sąd rejonowy wydał nakaz doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Nastolatek wiedział, że jest poszukiwany i ukrywał się przed policjantami.

16-latek przebywał na wakacyjnej przepustce w rodzinnej miejscowości. Z powodu złego zachowania, spożywania alkoholu i konfliktów z prawem sąd rodzinny i nieletnich postanowił skrócić termin tej przepustki i nakazał przymusowo doprowadzić nastolatka do młodzieżowego ośrodka, w którym wcześniej przebywał. 16-latek wiedział, że poszukują go policjanci, dlatego zaczął ukrywać się u kolegów i znajomych. Funkcjonariusze systematycznie sprawdzali poszczególne miejsca, gdzie może on przebywać. Dziś rano chłopak został zatrzymany i przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim.

KPP w Iławie

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2557 sekundy