REKLAMAPanczen1
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2017, 13:59

(Fot. Gmina Iława.)

Przy świetlicy wiejskiej w Ławicach w gminie Iława zamontowano już elementy plenerowej siłowni. Sołectwo pozyskało na rzecz realizacji tej inwestycji dofinansowanie ze środków programu „Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla” w wysokości 50% kosztów przedsięwzięcia.

Miejscowość uzyskała wsparcie zewnętrzne z wymienionego programu w maksymalnej wysokości 10 tysięcy złotych. Całkowita wartość inwestycji, w ramach której mieszkańcy zyskali miejsce do ćwiczeń pod chmurką, to natomiast 20 tysięcy złotych.

Jest to już kolejne przedsięwzięcie na terenie gminy wiejskiej Iława dofinansowane ze środków programu "Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla". W poprzednich latach z jego pomocą powstały: w Mątykach siłownia plenerowa, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i ścieżka dydaktyczna, a w Ławicach została wyremontowana przydrożna kapliczka.

Fot. Gmina Iława.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 3.0969 sekundy