REKLAMAAndrzejówka
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. OSP Susz.)

Strażacy z terenu powiatu iławskiego podsumowali miniony tydzień. Za wysokie statystyki wyjazdów odpowiada zwłaszcza miniony poniedziałek. Zgodnie z ostrzeżeniami synoptyków naszego regionu i powiatu nie oszczędziły ani ulewne opady deszczu, ani silny wiatr. Łącznie strażacy z naszego powiatu interweniowali wczoraj 60 razy, udzielając pomocy osobom poszkodowanym w wyniku lokalnych podtopień oraz usuwając złamane konary i powalone drzewa.

Poniedziałek 18 września za sprawą intensywnych opadów deszczu oraz powiewów wiatru okazał się niezwykle pracowity dla strażaków z terenu powiatu iławskiego, którzy wyjeżdżali do lokalnych podtopień, złamanych konarów i powalonych drzew.

- Ogólna ilość odnotowanych interwencji to 60 wyjazdów, w tym do usuwania konarów i drzew pięć wyjazdów - informuje kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie. - Działania Straży Pożarnej polegały głównie na wypompowywaniu wody z zalanych budynków i posesji oraz zabezpieczaniu przed przedostawaniem się napływającej wody do budynków.

Fot. OSP Dobrzyki.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMAAndrzejki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4306 sekundy