REKLAMApluszak
REKLAMAAkademia
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 października 2017, 16:33

(Fot. Archiwum Policji.)

O zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji zdecydował w piątek prokurator wobec agresywnego mieszkańca powiatu iławskiego. Mężczyzna przez prawie pół roku zastraszał swoją babcię.

Agresywny 29-letni wnuczek groził własnej babci pozbawieniem życia, zniszczeniem mienia, a nawet spaleniem domu. Zastraszana kobieta zdecydowała się powiadomić o wszystkim policjantów. Mężczyzna został już zatrzymany. W piątek, na wniosek policji, prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niego dozoru policji. 29-latek trzy razy w tygodniu będzie musiał stawiać się w suskim komisariacie, a ponadto został zobowiązany do powstrzymywania się od nadużywania alkoholu i przebywania w środowisku osób go nadużywających. Otrzymał także zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną i zbliżania się do niej na odległość mniejszą niż 50 m oraz zakaz opuszczania kraju.

[KPP w Iławie]

TEMATY na sygnale
REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5632 sekundy