ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 października 2017, 18:56
Lepsza, skuteczniejsza i bardziej wyrównana gra Jezioraka to dobry prognostyk na kolejne mecze.

Lepsza, skuteczniejsza i bardziej wyrównana gra Jezioraka to dobry prognostyk na kolejne mecze.

Dobry i wyrównany mecz rozegrali dzisiaj z Tytanami Wejherowo szczypiorniści Jezioraka Iława, dotrzymując bardzo wymagającemu, doświadczonemu w II lidze rywalowi kroku. Po przerwie znów zagrał Maciej Malinowski, dotychczas najbardziej skuteczny atakujący drużyny z Iławy. Ponadto... Jeziorak "się dozbroił", pozyskał dwóch zawodników, w których trener Grzegorz Baliński pokłada duże nadzieje. Dziś naprawdę niewiele zabrakło, by z Pomorza wrócić z punktami!

"Wielka niewiadoma" - tak o Jezioraku Iława pisali przed tym spotkaniem rywale z Wejherowa. Rzeczywiście, nasza drużyna postawiła dzisiaj na element zaskoczenia, w swoim piątym meczu w sezonie w II lidze wystawiając dwóch nowych zawodników. Krystian Maćkowski i Bartosz Idzikowski to bardzo doświadczeni rozgrywający (obaj grali w Orkanie Ostróda) pozyskani przez Jezioraka, którzy mają być dla drużyny z Iławy solidnym wzmocnieniem. W Wejherowie zagrał ponadto nieobecny w ubiegłym tygodniu Maciej Malinowski, najskuteczniejszy strzelec Jezioraka. 

Tak dozbrojony Jeziorak wybrał się na Pomorze z jednym celem: by w meczu z faworyzowanymi Tytanami sprawić sportową niespodziankę. Było blisko. Do przerwy nasi tracili do gospodarzy tylko 3 punkty (13:16). Choć rywal był w zasięgu, a drużyna z Iławy sprawiła faworytowi dużo kłopotu (w drugiej odsłonie obejmując nawet prowadzenie), ostatecznie to rywale byli górą. Końcowy rezultat spotkania to przegrana Jezioraka 28:31. Lepsza, skuteczniejsza i bardziej wyrównana gra to jednak dobry prognostyk na kolejne mecze.

W następnej kolejce Jeziorak zagra w Suszu z Samborem Tczew. Mecz zaplanowano na sobotę 28 października na godzinę 17:00. 

Tytani Wejherowo - Jeziorak Iława 31:28 (16:13)

Jeziorak Iława: Marcin Prorok, Grzegorz Dudek, Krystian Maćkowski, Mariusz Zawłocki, Łukasz Lewalski, Karol Kosopud, Jakub Jarząb, Grzegorz Baliński, Robert Samel, Dawid Mkrtchyan, Bartosz Idzikowski, Jakub Minder, Szymon Wierzbicki, Maciej Malinowski, Marcin Zagrajek, Wojciech Miklewski.
 

TEMATY sport
REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3355 sekundy