REKLAMAPluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2017, 09:06 komentarzy 1

(Fot. Edyta Portjanko.)

Kociarnia w schronisku dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals w Iławie dosłownie pęka w szwach. Na nowe domy czeka tam obecnie aż 15 kotów. Kilka z nich (o pomysłowych imionach!) przedstawiamy poniżej. Może na zdjęciach Edyty Portjanko ktoś odnajdzie pupila i towarzysza długich jesiennych wieczorów?

Wszystkie koty są gotowe do adopcji: odrobaczone i zaszczepione. Iławskie schronisko regularnie zachęca do adopcji zwierząt, a teraz - gdy w tutejszym domu kotów zrobiło się tłoczniej - w sposób szczególny. Pierwszy krok to kontakt z przytuliskiem: osobisty (Iława, ul. Komunalna 2a) lub telefoniczny (531 532 085).

Kociaki czekają na nowe domy (fot. Edyta Portjanko).

REKLAMAgeodeta
Swojak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Żelazny 1 ponad rok temu

    Ostatnio porzucanych jest setki kotków, często spotykam je na cmentarzach, łasią się, przeważnie miauczą za jedzeniem. Te straszne zwyczaje są niepojęte. Ja kota ani psa w domu nie chowam i nie wezmę. Podobnie jest z pieskami małymi. Te straszne obyczaje dotyczą szczególnie Polaków

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3724 sekundy