REKLAMApluszak
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2017, 12:43

(Fot. Łukasz Siudziński.)

O wyjątkowo ciepłym i dość słonecznym babim lecie możemy już zapomnieć. W pogodzie dokonują się zmiany, za sprawą których zrobi się o wiele chłodniej. Niektóre prognozy na ostatnią dekadę października i pierwsze dni listopada zapowiadają nawet... pierwszy powiew zimy. 

Jak te dni będą wyglądały w naszym mieście? Poniedziałek w Iławie będzie dniem z dużym zachmurzeniem i przelotnymi, umiarkowanymi opadami deszczu. Termometry tego dnia wskażą 10 kresek powyżej zera.

Kolejne dwa dni przyniosą odczuwalny spadek temperatury - we wtorek do 7 stopni, a w środę - do zaledwie 5 kresek powyżej zera. Wtorek, choć pochmurny, raczej nie przyniesie deszczu, a w środę bardzo niską temperaturę ma nieco wynagrodzić przebijające się zza chmur słońce - tego dnia zachmurzenie ma mieć jedynie przelotny charakter.

Po bardzo rześkiej środzie temperatura nieco podskoczy, ale do październikowego ciepła z ubiegłego tygodnia nadal będzie bardzo daleko. 11 stopni - to temperatura, jaką zobaczymy na termometrach w czwartek i piątek. Będą to dni dość pochmurne, z przelotnymi opadami deszczu.

Radykalnych zmian raczej nie przyniosą także sobota i niedziela. Według dzisiejszych prognoz najbliższy weekend będzie chłodny. W sobotę synoptycy spodziewają się opadów deszczu, natomiast w niedzielę mamy szansę na więcej przejaśnień.

Życzymy udanego tygodnia, na następną lokalną prognozę zapraszamy w przyszły poniedziałek. 

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4143 sekundy