REKLAMAFigura
REKLAMAZielona aleja 2
Kominiarka i kilof - przedmioty, które miał ze sobą sprawca usiłowania włamania.

Kominiarka i kilof - przedmioty, które miał ze sobą sprawca usiłowania włamania. (Fot. KPP w Iławie.)

Iławscy policjanci na gorącym uczynku złapali 47-letniego sprawcę usiłowania włamania. Sytuacja, którą mundurowi zastali na miejscu interwencji, nie pozostawiała wątpliwości co do zamiarów iławianina: ubrany  na czarno i zamaskowany mężczyzna kilofem uderzał w witrynę sklepu.

Na widok policjantów mężczyzna podjął próbę ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany. 

- W trakcie czynności okazało się, że jest to 47-latek. Mieszkaniec Iławy został osadzony w policyjnej celi - przekazała mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie czynności policjanci ustalili, że nie był to jedyny czyn mieszkańca Iławy. 47-latek w ciągu 24 godzin usiłował włamać się jeszcze do dwóch innych sklepów, a z trzeciego ukradł 5 butelek alkoholu. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, do których się przyznał.

Mieszkańcowi Iławy grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. 

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3721 sekundy