REKLAMAprofi
REKLAMAelektrojack

(Fot. Archiwum policji.)

Wybuch nieuzasadnionej agresji dwóch młodych mężczyzn miał miejsce w Kisielicach. Sprawcy ataku i zniszczenia mienia, dwaj mieszkańcy miejscowości w wieku 22 i 23 lat, nie potrafili wyjaśnić funkcjonariuszom motywów swojego działania.

Policjanci odebrali sygnał o uszkodzeniu samochodu. Na miejscu zatrzymali sprawców, mieszkańców Kisielic w wieku 22 i 23 lat. Młodszy ze sprawców miał w organizmie 2 promile alkoholu, a starszy był trzeźwy.

- W trakcie czynności policjanci ustalili, że kiedy pokrzywdzony jechał jedną z dróg w Kisielicach, na jezdnię przed jego auto wyszło kilka osób. Pokrzywdzony zatrzymał pojazd i zaczął cofać, wtedy to dwóch mężczyzn wyciągnęło go z auta i z niewyjaśnionej przyczyny zaczęli kopać samochód - relacjonuje zdarzenie mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Sprawcy powybijali szyby, powgniatali karoserię oraz potłukli reflektory. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonego oraz przesłuchali świadków, wykonali oględziny pojazdu i dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkańcom Kisielic. 22-latek i o rok starszy kolega przyznali się do zarzucanego im czynu i złożyli wyjaśnienia. W trakcie czynności policjanci ustalili, że kiedy 23-latek zauważył, iż ulicą, na której mieszka, kolejny raz przejeżdża samochód audi, postanowił go zatrzymać i z niewyjaśnionej przyczyny wspólnie z kolegą uszkodził go. Straty pokrzywdzonego to 3000 zł. 

Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3824 sekundy