REKLAMABANK
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. OSP Susz.)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na jednym z suskich skrzyżowań. Kierujący audi nie zatrzymał się przed znakiem "stop" i doprowadził do zderzenia z kierującą motorowerem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj (7 listopada) kilka minut przed godz. 15.00 na skrzyżowaniu ulic Prabuckiej i Kajki w Suszu.  Jak ustalili policjanci, 19-latek kierując audi, nie dostosował się do znaku "stop" i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej motorowerem, w wyniku czego doprowadził do zderzenia między pojazdami, w następstwie czego kierująca motorowerem przewróciła się na jezdnię, uszkadzając jednoślad. Na miejscu zespół karetki pogotowania udzielił pomocy kierującej jednośladem. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało.

Policjanci zbadali trzeźwość kierowców. Nie było zastrzeżeń.

Sprawdzając dokumenty 19-latka, funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna ma prawo jazdy dopiero od roku. Młody mężczyzna za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

KPP w Iławie

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3463 sekundy