REKLAMAPanczen1
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 listopada 2017, 11:55

(Fot. materiały prasowe.)

OGŁOSZENIE

Elektryk,

IKEA Industry Oddział w Lubawie (Dział Utrzymania Ruchu)

Główne zadania:

- utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym

- dokonywanie bieżących napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn

- wykonywanie operacji konserwacyjnych

- diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów

Oczekiwania:

- wykształcenie min. średnie, preferowane: elektryka, elektromechanika, mechatronika

- chęć do rozwoju w obszarze utrzymania ruchu

- wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki maszyn (mechaniczna będą dodatkowym atutem)

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej

- dobra znajomość MS Office

- znajomość języka angielskiego (mile widziana)

- uprawnienia SEP min. do 1kV w kat. E lub gotowość ich uzyskania

Jesteś ambitny? Chcesz się rozwijać?

Pamiętaj – nie wymagamy doświadczenia zawodowego!

Zapewniamy wdrożenie i wsparcie!

h

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: rekrutacja.lubawa@ikea.com z dopiskiem „Elektryk” w temacie wiadomości do 16.02.2018 r.

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Więcej informacji dotyczących naszej firmy znajdziesz na stronie: www.industry.ikea.pl

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.1996 sekundy