REKLAMAZDZ
REKLAMAUsługi koparką
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 marca 2018, 11:23 komentarzy 2

(Fot. Organizatorzy.)

"Znajdź klucz. Do sukcesu jest tylko jedna droga" - to hasło przyświecało 7. Powiatowym Targom Edukacyjnym, które odbyły się dzisiaj w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie. Wydarzeniem towarzyszącym był Festiwal Nauki. To gry, quizy, turnieje, doświadczenia i program artystyczny przygotowany przez gospodarzy dla gości.

"Żeromek" gościł dzisiaj uczniów, przed którymi ważny wybór dotyczący dalszej drogi kształcenia. Liceum, technikum, a może szkoła branżowa? Pod uwagę trzeba wziąć własne ambicje i predyspozycje, ale warto też przyjrzeć się dokładniej ofercie poszczególnych placówek. Swoje mocne strony prezentowały dziś w "Żeromku" wszystkie iławskie szkoły średnie. Targi cieszyły wręcz rekordową frekwencją.

Towarzyszył im Festiwal Nauki, program atrakcji popularyzujących różne dyscypliny oraz zachęcających odwiedzających uczniów do integracji. To m.in. zabawy rekreacyjno-sportowe, doświadczenia chemiczne, quizy i turnieje, stoiska edukacyjne, a ponadto program artystyczny i możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce.

Zdjęcia: Info Iława, organizatorzy.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Gimbaz 2 ponad rok temuocena: 33% 

    Byłem tam. Dno. Najsłabiej przygotowana szkoła. Budowlanka było super. Już nawet mechanik był lepszy

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Absolwent 1 ponad rok temuocena: 57% 

    Rekordowy,bo spędzili całą młodzież z iławskich gimnazjów.,Gdyby to odbyło się w weekend,frekwencja byłaby znikoma.Tej szkole już nic nie pomoże,no chyba,że wymiana kadry pedagogicznej.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5769 sekundy