ZDZ
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 sierpnia 2018, 11:01 komentarzy 6

(Fot. nadesłane.)

Uśmiech - to pierwsza reakcja na błąd w oznakowaniu, jaki ma miejsce na lokalnej drodze pod Iławą. Ale już pochodząc do sprawy na poważnie - nie po to przecież są znaki ostrzegawcze, by wprowadzać kierowców w błąd. Sygnał od Czytelniczki dotyczący dostrzeżonego przez nią drogowego absurdu został już przekazany policji.

"Już tyle czasu ten znak tak stoi i nikt nie zwrócił uwagi na to, że coś tu jest nie tak?" - zastanawia się autorka zdjęcia. Chodzi oczywiście o stojący tutaj znak A-1. Ostrzega przed ostrym zakrętem przebiegającym w prawo, ten tymczasem przebiega w lewo. Znak zauważyła nasza Czytelniczka na lokalnej, gminnej drodze pomiędzy Kamionką a trasą wojewódzką na odcinku Susz-Iława.

Lokalni kierowcy, za dnia, nie powinni mieć na skutek nieprawidłowego oznakowania kłopotów. Ale osoba nieznająca tej drogi, poruszająca się tędy po zmroku? Zagrożenie wydaje się realne. Dlatego sprawa błędnego oznakowania trafiła już na policyjną krajową mapę zagrożeń bezpieczeństwa.


Dziękujemy Czytelniczce za zgłoszenie. Jeśli Ty też zauważysz w swojej okolicy ciekawy temat, napisz do nas na kontakt@infoilawa.pl.

"Już tyle czasu ten znak tak stoi i nikt nie zwrócił uwagi na to, że coś tu jest nie tak?" - zastanawia się autorka zdjęcia. 
Fot. nadesłane.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAMichał pop up

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Ja 6 ponad rok temuocena: 33% 

  Kobieta za kierownicą... łuk w lewo nie potrzebuje oznakowania, dopiero kolejny w prawo tak. Jest to zakręt zaraz przed parkingiem po lewej i jeziorem po prawej jak się domyślam... I ten powinien być z ostrzeżeniem na pewno.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcan 5 ponad rok temuocena: 71% 

  Niech Panstwo sie troche zastanowią znak ostrzegawczy ustawia sie 150 m przed mozliwym zagrożeniem wiec jak stoi na zakręcie ostrzega przed następnym

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~drogowiec 4 ponad rok temuocena: 50% 

  Jasne, to przecież powinien być wcześniej ustawiony znak o wielu zakrętach. A nie tak.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mila 3 ponad rok temuocena: 33% 

  Brawo za spostrzegawczosc!Dla obcego kierowcy mogloby sie skonczyc naprawde zle.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja 2 ponad rok temuocena: 100% 

  No rewelka naprawde!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja 1 ponad rok temuocena: 100% 

  No rewelka naprawde!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3327 sekundy