ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 września 2018, 14:10 komentarzy 5

Organizatorzy VIII Iławskiego Półmaratonu LA RIVE im. Antoniego Gierszewskiego informują, iż w związku z organizacją tej imprezy w niedzielę, 9 września w godz. 10.30 – 14.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Iławy i okolic. 

Linia startu VIII Iławskiego Półmaratonu usytuowana zostanie na moście na ul. Konstytucji 3-go Maja. Uczestnicy na trasę wyruszą o godz. 11.00. Po wybiegnięciu z ul. Konstytucji 3-go Maja biegacze ulicami Dąbrowskiego oraz Zalewską skierują się w kierunku miejscowości Tynwałd.

W miejscowości Tynwałd kolumna skręci w kierunku miejscowości Jażdżówki, a w Jażdżówkach – w kierunku miejscowości Szałkowo. Po minięciu Szałkowa i wbiegnięciu do miasta Iławy uczestnicy (ulicą Wańkowicza) skierowani zostaną na ciąg pieszo-rowerowy wiodący wzdłuż brzegu Jezioraka. Po jego pokonaniu wbiegną na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż ulic Dąbrowskiego i Konstytucji 3-go Maja, a następnie - na Bulwar Jana Pawła II, gdzie (na wysokości hali sportowo-widowiskowej i amfiteatru miejskiego) usytuowana zostanie linia mety.

VIII Iławski Półmaraton będzie organizowany przy ruchu czasowo ograniczonym. Na poszczególnych odcinkach trasa będzie otwierana dla zmotoryzowanych po przebiegnięciu ostatniego uczestnika półmaratonu. Na czas imprezy (od godz. 10.30 do godz. 14.00) całkowicie zamknięty zostanie odcinek DK 16 na odcinku RONDO ul. Sienkiewicza/ul. Biskupska/ul. Konstytucji 3-go Maja – RONDO ul. Konstytucji 3-goMaja/ul. Niepodległości/ul. Narutowicza/ul. Dąbrowskiego. Objazd dla DK 16 poprowadzony zostanie ulicami Biskupska – Mickiewicza – Sobieskiego – Królowej Jadwigi. Przywrócenie pełnego ruchu pojazdów nastąpi nie później niż o godz. 14.00.

Organizatorzy przepraszają za wynikające z utrudnień w ruchu drogowym niedogodności i proszą o wyrozumiałość.

Publikacja zlecona.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAMichał pop up

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Ptak 5 ponad rok temu

  Niech biegają tak aby nie utrudniać nikomu wyjazdu z posesji przez kilka godzin. Powinni całkowicie zmienić ta trasę to skandal żeby nie móc wyjechać z własnego domu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Baran 4 ponad rok temuocena: 0% 

  Badziewie dla biegającego plebsu. Won z Iławy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~typ 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Baran na pole ;P

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zdzichu 2 ponad rok temuocena: 36% 

  Po co to organizują i robią trudności mieszkańcom. Niech se w lesie biegają.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nico 1 ponad rok temuocena: 88% 

  a w Boże Ciało niech chodzą po kościele , też blokują drogi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3371 sekundy