REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 października 2018, 12:06 komentarzy 5

(Fot. Martin Redman/Cyrkowe Fotografie.)

Już 6 października Cyrk Korona, największy cyrk w Polsce, odwiedzi Iławę. Pod ogrzewanym namiotem widowiskowym na ulicy Wojska Polskiego zostanie zaprezentowany nowy ekstremalny program Cyrku pod nazwą "WOW". 

Nowy program „WOW” to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości! Cyrk Korona dodatkowo podkreśla wielki jubileusz 250-lecia Cyrku, który przypada w tym roku. Na przestrzeni lat sztuka cyrkowa ewoluowała i zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do obecnych czasów. Na arenie będzie można obejrzeć bardzo współczesne numery, wcześniej niedostępne pod namiotami. Pole dance, będący dyscypliną sportową, w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana.

Miłośnicy akrobatyki powietrznej też będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu- to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów dba o dobry humor. Zaskakującym punktem show jest występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który prezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.

Efekt „WOW” jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Artysta rzuca nożami w tarczę, na której stoi jego partnerka. 

Podczas programu będzie można podziwiać także piękno zwierząt. Na arenie prezentowane są wielbłądy, zebry afrykańskie, kuce szetlandzkie, lamy, koguty i kozy. Brytyjka wywodząca się z 7-pokoleniowej rodziny cyrkowej zaprezentuje grupę dziewięciu młodych i pełnych energii owczarków Border Collie.

Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym, który w chłodne dni jest dobrze ogrzewany.

KONKURS!

We współpracy z Cyrkiem Korona przygotowaliśmy dla naszych Czytelników 7 dwuosobowych zaproszeń na występ Cyrku w Iławie. 

Osoby zainteresowane otrzymaniem wejściówek prosimy o udostępnienie konkursowego posta w mediach społecznościowych oraz potwierdzenie chęci udziału w konkursie w komentarzu (także w mediach społecznościowych). Można wpisać "Biorę udział" lub inne podobne zdanie.

Zwycięzców wyłoni losowanie. Wyniki zabawy podamy na portalu najpóźniej w sobotę, 6 października o godzinie 10:00. 

Bilety zwycięzcy odbiorą w kasie biletowej cyrku, za okazaniem dowodu osobistego. Kasa będzie czynna w dniu występu od godziny 10:00.

Zachęcamy do udziału, życzymy powodzenia! 

NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem przez uczestnika organizatorowi zgody na opublikowanie jego/jej imienia i nazwiska na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej - w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

AKTUALIZACJA: WYNIKI

Dzisiaj, tj. w sobotę, 6 października rozstrzygnęliśmy zabawę, w której do wygrania było 7 podwójnych zaproszeń na dzisiejszy występ Cyrku Korona w Iławie. Oto nazwiska osób, do których tym razem uśmiechnęło się szczęście:

1. Aneta Jasik.
2. Milena Lewandowska.
3. Aneta Kowalewska.
4. Ewelina Cichocka.
5. Janusz Szymański.
6. Angela Wysocka. 
7. Karolina Musialik.

Po odbiór biletów zapraszamy z dowodem tożsamości do kasy cyrku od godziny 10:00. Gratulujemy zwycięzcom, a osobom, którym tym razem nie udało się zdobyć upominku, życzymy więcej szczęścia następnym razem. Wkrótce na infoilawa.pl kolejne konkursy z nagrodami dla Czytelników- odwiedzajcie nas codziennie!

CYRK KORONA W IŁAWIE:

 • ul. Wojska Polskiego/Skłodowskiej,
 • sobota, 6 października,
 • godz. 16:00. 

f

Cyrk Korona z programem "WOW" już w najbliższą sobotę, 6 października w Iławie!
Fot. Martin Redman/Cyrkowe Fotografie.

REKLAMANAJLAK
REKLAMADebata

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Nat 5 ponad rok temuocena: 100% 

  "Podczas programu będzie można podziwiać także piękno zwierząt. Na arenie prezentowane są wielbłądy, zebry afrykańskie, kuce szetlandzkie, lamy, koguty i kozy. Brytyjka wywodząca się z 7-pokoleniowej rodziny cyrkowej zaprezentuje grupę dziewięciu młodych i pełnych energii owczarków Border Collie." Zlitujcie się. Jak możecie patrzeć z dziećmi na wynik wieloletnich, bolesnych tresur zwierząt. To ma być ROZRYWKA? Co raz więcej miast nie wpuszcza już cyrków. Ale Iława nadal zacofana i zapewnia "moc atrakcji dla rodzin" Tragedia i porażka.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marta 4 ponad rok temuocena: 69% 

  Oj nieładnie, InfoIława, nieładnie. Podczas gdy coraz więcej polskich miast idzie po rozum do głowy i przestaje wynajmować tereny cyrkom, które wykorzystują zwierzęta w swoich pokazach, wy wybieracie całkiem przeciwne rozwiązanie dodatkowo promując bezsensowny wyzysk i cierpienie naszych braci mniejszych. Cyrk? Proszę bardzo, ale tylko bez zwierząt.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aleksandra 3 ponad rok temu

  Biorę udział

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ppp 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Jako niedźwiedź na linie? Kobieto, zostań w domu o nie popieraj cierpienia zwierząt a bedzie z ciebie wiecej pożytku

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 1 ponad rok temu

  Ale kogo to obchodzi?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4191 sekundy