REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 października 2018, 15:57

Zajęcia pozalekcyjne z klockami LEGO® - takie, które pomagają dzieciom poznawać świat oraz uczą kreatywnego, logicznego myślenia, a także samodzielności- to świat Edukido, od niedawna dostępny także w Iławie. Wśród propozycji, które łączą edukację z rozrywką, są tutaj zajęcia pozalekcyjne, szkolne warsztaty i możliwość zorganizowania urodzinowego przyjęcia w krainie legendarnych klocków.

Kształtowanie ciekawości świata i badawczej postawy wobec niego- to misja Edukido. 

- Chcemy znieść sztuczną barierę między naukami humanistycznymi i technicznymi, zastępując ją myśleniem i dociekliwością. Chcemy, aby dzieci ćwiczyły swoją wyobraźnię przestrzenną i rozwiązywanie problemów w programie, który nie narzuca szablonów. Chcemy kształtować ciekawość świata i umiejętność abstrakcyjnego myślenia zawsze osadzonego w praktyce. Chcemy wykorzystać synergię kreatywności i logiki w twórczej zabawie - przybliża filozofię marki właściciel centrum Edukido w Iławie.

A jak osiąganie tych celów wygląda w praktyce? 

ZAJĘCIA REGULARNE

Po pierwsze, siedziba Edukido, w Iławie mieszcząca się przy ulicy Kościuszki 31A, to miejsce organizacji regularnych zajęć dla dzieci. Są prowadzone przez instruktora, ale mali uczestnicy są zachęcani do samodzielnego myślenia, rozwiązywania zadań, logicznego działania. Wszystko oczywiście w świecie bardzo lubianych przez dzieci legendarnych klocków LEGO®.

Takie zajęcia obywają się raz w tygodniu, trwają po 60 minut. Grupy są jednolite wiekowo i liczą nie więcej niż 10 uczestników. Jest wiele scenariuszy zajęć, a dzieci otrzymują specjalne albumy na naklejki. To pomaga motywować je do regularnej obecności i zdobywania kolejnych "odznak". Określona liczba naklejek uprawnia do nagrody! Cena jest przystępna, to 80 zł miesięcznie, a pierwsze zajęcia są zawsze gratis. 

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 lat) są bardzo praktyczne. Sprzyjają nauce w najprzyjemniejszej formie: poprzez zabawę! Mali odkrywcy są tu wprowadzani w świat nauki i techniki. Zgłębiają tajniki historii, kosmosu, architektury, poznają podstawy budowy maszyn, prawa przyrody, reguły matematyki.

Edukido to także zajęcia dla starszych dzieci – uczniów podstawówki (w wieku 6-8 lat). Stają oni przed wyzwaniami, dopasowanymi do ich większych możliwości. Jest mnóstwo wspólnych eksperymentów i pytań, na które najlepszą odpowiedzią jest praktyka.

W ofercie są również regularne zajęcia z LEGO® DUPLO® dla ciekawych świata maluszków. Tu stawia się na tworzenie opowieści, odgrywanie ról, konstruowanie metodą prób i błędów oraz stały kontakt z innymi dziećmi, tak ważny w tym wieku. Wśród przykładowych tematów zajęć, skierowanych do dzieci w wieku 3,5-4,5 roku są "Fabryka św. Mikołaja", "Klinika weterynaryjna", "Pani Wiosna" i wiele innych.

Czy to coś, co sprawdzi się w przypadku Twojej pociechy? Najlepiej po prostu przyjść i przekonać się w praktyce! Okazją jest poniedziałkowe popołudnie- tego dnia o godzinie 17:00 odbędą się zajęcia demonstracyjne, które dają możliwość zapoznania się ze środowiskiem Edukido w niezobowiązującej atmosferze.

WARSZTATY EDUKIDO W TWOJEJ KLASIE, CZYLI NIEZWYKŁY DZIEŃ W SZKOLE

Edukido to nowoczesne narzędzie edukacji, także w środowisku szkolnym. Kreatywnym nauczycielom i uczniom, którzy lubią nowe doświadczenia, warto polecić możliwość organizacji na terenie szkoły warsztatów Edukido. Z reguły trwają jedną godzinę lekcyjną, podczas której uczniowie z klas 1–3 poznają zagadnienia związane z fizyką, matematyką, przyrodą, historią, geografią, techniką, językiem polskim czy ochroną środowiska… a wszystko przy pomocy klocków LEGO®, mat edukacyjnych i innych autorskich akcesoriów. Taka lekcja z pewnością zaangażuje uczniów i będzie ciekawą odmianą w życiu klasy! Ceny już od 8 zł za uczestnika.

Twoje dziecko zostaje po lekcjach na świetlicy szkolnej? Możliwe jest również zorganizowanie zajęć regularnych w szkole – w ramach godzin świetlicowych. Koszt jest taki sam jak w przypadku zajęć regularnych odbywających się w Centrum Edukido (80 zł miesięcznie, zajęcia odbywają się raz na tydzień i trwają 60 min).

URODZINY! USTAL TERMIN, ZAPROŚ GOŚCI. EDUKIDO ZAJMIE SIĘ RESZTĄ

Centrum Edukido to również świetne miejsce na organizację przyjęcia urodzinowego dla dziecka w wieku od 3,5 do 9 lat. Wśród tematów przewodnich takich imprez są m.in. City, Friends, Ninjago, Star Wars, Nexo Knights, Avengers, Chima, Auta, czy Harry Potter. W czasie imprezy centrum jest do dyspozycji gości: dzieci znajdą tu świetne miejsce do zabawy, a dorośli- do chwili relaksu. Na pewno nie zabraknie też upominku dla małego solenizanta. 

A może wolisz organizować urodziny dziecka u siebie? Wtedy warto pomyśleć o urozmaiceniu wydarzenia- jest możliwość zaproszenia instruktora Edukido na organizowane w domu lub mieszkaniu przyjęcie. Przyjedzie z klockami i przeniesie małych gości do świata kreatywnej zabawy.

POZNAJ EDUKIDO- OKAZJĄ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DEMONSTRACYJNE

Chcielibyście poznać Edukido bliżej? Macie pytania? A może zdecydowaliście się zapisać pociechę na zajęcia? Wszystkich zainteresowanych ofertą centrum zapraszamy na bezpłatne zajęcia demonstracyjne, które odbędą się już w tę środę i czwartek. Szczegóły organizacyjne są dostępne w załączniku graficznym poniżej.

KONKURS! DO ROZDANIA PIĘĆ VOUCHERÓW 

We współpracy z właścicielami centrum Edukido w Iławie przygotowaliśmy dla Czytelników portalu infoilawa.pl niespodziankę. To pięć voucherów, każdy z nich uprawnia do skorzystania z dwóch bezpłatnych zajęć dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat w centrum Edukido w naszym mieście. By wziąć udział w losowaniu, należy udostępnić link do tej publikacji na naszym profilu w mediach społecznościowych oraz wpisać w komentarzu "Biorę udział" lub inne podobne zdanie (także pod postem w mediach społecznościowych). Wyniki podamy w najbliższy czwartek na portalu.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem przez uczestnika organizatorowi zgody na opublikowanie jego/jej imienia i nazwiska na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej - w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

AKTUALIZACJA: WYNIKI KONKURSU

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Oto osoby, które zdobyły vouchery:

  • Monika Stopkowska,
  • Anna Rozworska,
  • Monika Nowacka Otremba,
  • Ewelina Cichocka,
  • Małgorzata Kasterska.

f

Gratulujemy tym, do których tym razem uśmiechnęło się szczęście. Wszystkim pozostałym uczestnikom zabawy dziękujemy za zainteresowanie i życzymy więcej szczęścia następnym razem!

Centrum Edukido zaprasza zwyciężczynie konkursu do kontaktu pod numerem telefonu 601 470 663. Będzie można umówić się na termin odbioru vouchera oraz wykorzystania zajęć.

Edukido - zajęcia z klockami w Iławie

  • Ul. Kościuszki 31A
  • Tel. 601 470 663
  • Już dzisiaj zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe! Zapraszamy tutaj.

g

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejszy program, materiały reklamowe oraz witryna internetowa nie są sponsorowane, autoryzowane ani wspierane przez Grupę LEGO. 

Publikacja reklamowa.

REKLAMAgeodeta
REKLAMADebata
Artykuł załadowany: 0.2053 sekundy