REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 listopada 2018, 12:45 komentarzy 8

(Fot. Info Iława.)

Miłośnicy kababów! Nie przegapcie nowości w smakowitym menu Alibaby. W barze na ulicy Kościuszki w Iławie czekają też atrakcyjne promocje, a na infoilawa.pl konkurs, w którym rozdamy trzy podwójne zaproszenia na sycące, pyszne kebaby.

NOWOŚCI W MENU

Lubisz próbować nowych smaków? Daj się zaskoczyć kebabem... na słodko! Dokładna receptura jest tajemnicą szefa kuchni- tego po prostu trzeba spróbować! Nowością jest też dostępność mięsa drobiowego w piątki, soboty i niedziele. Taką potrzebę sygnalizowali nasi goście i stąd decyzja o wprowadzeniu do naszego menu kebaba drobiowego- uzasadnia właściciel Alibaby.

ŁAP CZWARTKOWE OKAZJE

Jest też oferta przygotowana specjalnie z myślą o łowcach okazji. W iławskim barze Alibaba szczególnie warto polecić im czwartki. To wtedy duży kebab dostępny jest w cenie małego. Korzystajcie, póki obowiązuje promocja!

KONKURS 

By zachęcić do wypróbowania nowości, we współpracy z barem Alibaba przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa trzy podwójne zaproszenia na kebaby. Zainteresowani? Pod konkursowym postem na Facebooku wpiszcie, kogo, w przypadku wygranej, zabierzecie ze sobą na kebsa! Zdobywców zaproszeń wyłoni losowanie, którego wyniki podamy na portalu w najbliższy piątek w godzinach porannych. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej- w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

WYNIKI KONKURSU - AKTUALIZACJA Z PIĄTKU, 16 LISTOPADA

Pora na rozstrzygnięcie konkursu. Miło nam poinformować, iż podwójne zaproszenia na kebsy w Barze Alibaba w Iławie zdobyły następujące osoby:

  • Paweł Rutkiewicz,
  • Kamila Dąbrowska-Bordziłowska,
  • Dawid Perges.

f

W celu skorzystania z nagród zapraszamy prosto do Baru Alibaba. Wystarczy wspomnieć konkurs na infoilawa.pl i mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego okazania. Życzymy smacznego!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za duże zainteresowanie zabawą. Wkrótce na infoilawa.pl kolejne konkursy z nagrodami dla Czytelników - śledźcie nas na bieżąco!

Głodna/y?

  • Odwiedź Bar Alibaba w Iławie (ul. Kościuszki 16/2a),
  • lub wezwij posiłki (882 766 622)!

Reklama.

REKLAMAPellet
REKLAMADebata
Artykuł załadowany: 0.1951 sekundy