ZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 listopada 2018, 09:25

(Fot. materiały prasowe.)

To będzie bardzo nastrojowy muzyczny wieczór. Już w najbliższą niedzielę, 25 listopada koncert da w Iławie Studio Listopad, zespół wykonujący muzykę z gatunku poezji śpiewanej. W pubie Opcja muzycy podzielą się z publicznością swoimi autorskimi utworami z drugiej płyty, zatytułowanej "W zachwycie przestrzeni", świeżutkiej- wydanej zaledwie kilka dni temu.

Studio Listopad to autorski projekt muzyczny wywodzący się z Ostródy.  Zespół komponuje i wykonuję muzykę z gatunku poezji śpiewanej. Formalnie stworzony jesienią w 2009 roku, nieformalnie (już w okolicach 2004 roku) był alternatywnym sposobem spędzania czasu wśród przyjaciół i znajomych. Skład, który ostatecznie ukształtował się w 2014 roku, tworzą:

 • - Anna Grala (wokal),
 • - Daniel Baca (gitara),
 • - Łukasz Borowiecki (ukulele basowe),
 • - Michał Kołakowski (perkusjonalia).

k

Pierwszy koncert zespołu Studio Listopad odbył się 17 listopada 2009 roku w Cafe del Arte w Sopocie. Od tego czasu zespół wystąpił na koncertach i recitalach w Olsztynie, Ostródzie, Iławie, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Mławie i w innych miejscowościach.

We wrześniu 2011 roku zespół wydał własną płytę "Drobne cuda zajmują czas" na której znajdują się autorskie utwory, a także umuzycznione wiersze poetów, w tym "Przebudzenia" Bronka z Obidzy (Kozieńskiego). 16 listopada 2018 roku ukazał się nowy, studyjny album Studia Listopad, noszący tytuł "W zachwycie przestrzeni".

- Jest to zbiór nowych i kilku starszych utworów w nowych aranżacjach, a przede wszystkim to nasze uczucia, myśli oraz doświadczenia zapisane w postaci dźwięków - przybliżają szczegóły muzycy. - Do współpracy zaprosiliśmy kilku wspaniałych twórców; poetki i poetów z całej Polski. Wśród nich są Anna Luberda-Kowal, Ewa Pietrzak i Piotr Szczepański. 25 listopada przyjeżdżamy do Iławy, by podzielić się z Wami naszą twórczością. Zagramy materiał z ostatniej płyty.

KONKURS!

Zapraszamy miłośników poezji śpiewanej na koncert, a naszych Czytelników- także do udziału w zabawie, w której do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie. Rozlosujemy je wśród osób, które udostępnią konkursowy post na Facebooku ORAZ w komentarzu pod nim wpiszą, kogo - w przypadku wygranej - zaproszą na koncert. Wyniki podamy na portalu w dniu koncertu w godzinach porannych. Wejściówki będą do odebrania bezpośrednio przed wydarzeniem, za okazaniem dowodu tożsamości. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia! 

NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

AKTUALIZACJA: WYNIKI KONKURSU

Miło nam poinformować, że podwójne zaproszenia na koncert zdobyły następujące osoby:

 • Natalia Michalewska,
 • Beata Brzozowska-Bielska.

f

Wejściówki będą do odebrania bezpośrednio przed wydarzeniem, za okazaniem dowodu tożsamości. Dziękujemy za udział w zabawie, życzymy udanego wieczoru!

KONCERT STUDIA LISTOPAD W IŁAWIE:

 • Pub Opcja, Iława, ul. Grunwaldzka.
 • Niedziela, 25 listopada, początek o godzinie 19:30.
 • Bilety w cenie 10 zł do kupienia bezpośrednio przed koncertem.

g

Studio Listopad, zdjęcia: archiwum zespołu.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPellet
REKLAMADebata

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.348 sekundy