REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 grudnia 2018, 16:33 komentarzy 2

(Fot. materiały prasowe.)

Na infoilawa.pl znów ogłaszamy muzyczny konkurs. Jest związany z kolejnym ciekawym koncertem w klubie muzycznym IOWA Music Bar. Tym razem zapraszamy na muzyczne "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" w wykonaniu Sebastiana Riedla i zespołu Cree. Do rozlosowania mamy trzy podwójne zaproszenia!

KONCERT "WSPOMNIENIE O RYSZARDZIE RIEDLU"

W 2019 roku przypada 25. rocznica śmierci Ryszarda Riedla. W związku z tym Sebastian Riedel i zespół Cree postanowili uczcić to wydarzenie serią koncertów upamiętniających twórczość legendarnego wokalisty Ryszarda Riedla i zespołu Dżem.

Zespół Cree został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka. Nazwę pomógł wymyślić ojciec Sebastiana, Rysiek Riedel, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian. Sam także wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree.

Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: "Żeby żyć, trzeba grać, żeby grać, trzeba żyć".

Zespół występuje w składzie:

Sebastian Riedel- gitara, śpiew, harmonijka,
Sylwester Kramek- gitara,
Lucjan Gryszka- gitara basowa,
Kuba Majerczyk- perkusja,
Adam Lomania- instrumenty klawiszowe.

Bilety:

60 zł (przedsprzedaż w barze oraz sklepie Rondo),
70 zł (na bramce w dniu koncertu),
80 zł (bilet kolekcjonerski VIP z autografami członków zespołu - 100 sztuk, iowamusicbar@gmail.com).

Koncert odbędzie się na górnym poziomie.

Gdzie i kiedy

 • IOWA Music Bar, Iława, ul. Broniewskiego.
 • Sobota, 8 grudnia, początek o 20:00.

g

KONKURS!*

We współpracy z klubem IOWA Music Bar przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę. Wśród zainteresowanych udziałem w zabawie osób rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na koncert. By wziąć udział w tym losowaniu, należy:

 • udostępnić konkursowy post na profilu portalu infoilawa.pl na Facebooku oraz w komentarzu pod nim wpisać lub oznaczyć osobę, którą uczestnik zabawy zaprosi na koncert.

f

Wyniki podamy na portalu w najbliższy piątek, 7 grudnia. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

AKTUALIZACJA, BILETY ZDOBYLI...

Miło nam ogłosić wyniki konkursu. Podwójne zaproszenia na koncert zdobyły następujące osoby:

 • Robert Dłuszczakowski,
 • Aneta Witkowska,
 • Janusz Ryfka.

g

Bilety będą do odebrania w klubie, bezpośrednio przed koncertem, za okazaniem dowodu tożsamości. Gratulujemy i życzymy udanej zabawy! Uczestnikom zabawy, którym tym razem nie udało się zdobyć nagrody, życzymy więcej szczęścia następnym razem.

REKLAMAPellet
REKLAMAMichał pop up

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~a. 2 ponad rok temu

  Nie widzę sensu we wspominaniu pijaka i narkomana jakim był R. Riedel.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SOSNOWY 1 ponad rok temu

  To jest konkurs...? Ludzie czy wszystko trzeba zeszpecić komercją?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3208 sekundy