REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 grudnia 2018, 11:39 komentarzy 5
Na zdjęciu Damian Budzyński, pomysłodawca i organizator gwiazdkowej akcji charytatywnej na rzecz Domu Dziecka w Pacółtowie.

Na zdjęciu Damian Budzyński, pomysłodawca i organizator gwiazdkowej akcji charytatywnej na rzecz Domu Dziecka w Pacółtowie. (Fot. Info Iława.)

Masz niechciany, wymagający napraw rower? Uwolnij miejsce w piwnicy i spraw radość podopiecznym Domu Dziecka w Pacółtowie. Przekazane przez darczyńców jednoślady, po serwisie, trafią pod choinkę w tej placówce.

Pomysłodawcą i organizatorem tej gwiazdkowej akcji charytatywnej jest Damian Budzyński, właściciel sklepów rowerowych pod szyldem marki BIKER-BUDZYK, działających w Brodnicy i Iławie.

Akcja zadebiutowała w ubiegłym roku w Brodnicy i przerosła najśmielsze oczekiwania przedsiębiorcy. Udało się pozyskać od darczyńców, naprawić i następnie przekazać domowi dziecka kilkanaście jednośladów. O tym, że to wspaniały prezent pod choinkę, chyba nikogo nie trzeba przekonywać- radość obdarowanych była ogromna.

Zachęcony tym ubiegłorocznym sukcesem Damian Budzyński w tym roku powtarza akcję w Brodnicy i po raz pierwszy organizuje ją w Iławie. Z niepotrzebnymi już jednośladami zapraszamy do sklepu BIKER-BUDZYK, mieszczącego się na ulicy Wojska Polskiego 2a.

- Po serwisie jednoślady trafią do pacółtowskiego domu dziecka - mówi Damian Budzyński. - Na pewno sprawią nowym użytkownikom mnóstwo frajdy! Pamiętajmy, że to gest życzliwości i serdeczności okazany dzieciom, które sporo w życiu przeszły... Akcja trwa, zapraszam do udziału!

Pozostaje zachęcić do dokonania przeglądu piwnicy, strychu, komórki... Jeśli masz tam zbędny rower, nie przechowuj go dłużej- mali podopieczni domu dziecka dadzą mu nowe życie.

REKLAMAJeziorak

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Anna 5 ponad rok temu

  Ja mam trzy rowery odania ale niemam jak ich dostarczyc czy moze ktoś po nie podjechać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Biker-Budzyk 4 ponad rok temu

  Witam, Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić , podać adres i umówimy się na odbiór rowerów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 3 ponad rok temu

  Super pomysł !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marinero 2 ponad rok temu

  Biorę moją ośkę z komunii i podjadę! Góral leży z 20 lat nieużywany. Super akcja!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Q 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Piękny gest!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMANamioty
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5525 sekundy