REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 grudnia 2018, 16:44 komentarzy 2

(Fot. materiały prasowe.)

Już w sobotę, 22 grudnia trzech reprezentantów ścisłej czołówki polskiej komedii wystąpi w IOWA Music Bar w Iławie ze swoimi premierowymi programami. Zapraszamy! Wśród naszych Czytelników rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na imprezę. Na pewno wprowadzi Was w świetny, świąteczny nastrój.

 • Sobota, 22 grudnia, godz. 20:30. 
 • IOWA Music Bar.
 • Ul. Władysława Broniewskiego 3, Iława.

g

Wystąpią: 

Paweł Chałupka

Jego stand-up to opowieści ukazujące, jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011 r. Zdobywca 2. miejsca na Antrakt Stand-up Festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych” i na Comedy Central.

Jasiek Borkowski

Najbardziej charakterystyczny stand-uper w Polsce, prawdziwy sawant komedii, człowiek, którego umysł działa w obszarach kwantowych. Ma za sobą występy telewizyjne w Comedy Central, TVP2, TVN i tysiące oddanych fanów. Jego styl to niepowtarzalna mieszanka szczerej zadumy nad światem i anegdot, w których codzienne sytuacje eksplodują, zmieniając się w prawdziwe wykwity szaleństwa. Humor zdecydowanie nie dla oceniających po pozorach, a nawet po ozorach (cielęcych).

Darek Gadowski

Człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie, co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić, co ciekawego się wydarzy. Krytyk tradycji i obyczajów. Unika ludzi bez poczucia humoru.

Bilety:
35zł w przedsprzedaży (dostępne w klubie, na biletyna.pl oraz na KupBilecik.pl).
45zł w dniu wydarzenia (dostępne przy wejściu, ilość mocno ograniczona). 

Program jest przeznaczony dla widzów dorosłych.

KONKURS!*

We współpracy z organizatorem imprezy przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę. Wśród zainteresowanych udziałem w zabawie osób rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na komediowy wieczór. By wziąć udział w tym losowaniu, należy:

f

Wyniki podamy na portalu w najbliższy poniedziałek, 17 grudnia. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!


*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

AKTUALIZACJA Z PONIEDZIAŁKU, 17 GRUDNIA: WYNIKI KONKURSU

Miło nam ogłosić, do kogo tym razem uśmiechnęło się szczęście. Podwójne zaproszenia na wydarzenie zdobyły następujące osoby:

 • Justyna Chorzelewska,
 • Piotr Aptowicz,
 • Edyta Radka.

f

Gratulujemy i życzymy udanego wieczoru! Wejściówki będą czekały przy wejściu na wydarzenie. Prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego okazania. Pozostałym uczestnikom zabawy życzymy więcej szczęścia następnym razem. Wkrótce na infoilawa.pl kolejne zabawy z upominkami dla Czytelników.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAMichał pop up

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~autochton 2 ponad rok temu

  Nawet tu musisz wtryniać politykę do komentarzy?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~fil 1 ponad rok temuocena: 0% 

  A Ryszard Petru będzie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3688 sekundy