REKLAMASpeed
REKLAMAprofi

(Fot. materiały prasowe.)

Święta coraz bliżej, a to oznacza, że zakupowa gorączka szaleje na całego. Każdy z nas trafionymi upominkami chce sprawić radość swoim bliskim. Niestety, na długie godziny poszukiwań często brakuje nam czasu i siły. Czy w Iławie jest sposób na udane gwiazdkowe prezenty dla całej rodziny, bez stresu i kolejek? Pora to sprawdzić!

Misja pod hasłem "poszukiwanie udanych prezentów" prowadzi do Galerii Jeziorak. W poszukiwaniu prezentów w różnych kategoriach cenowych, które wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych, od najmłodszych do najstarszych, warto odwiedzić sklep iCase znajdujący się na pierwszym piętrze. 

Coś dla nastoletniego syna? Wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Może przydatna i praktyczna ładowarka indukcyjna Baseus za 99 zł? W oko wpadają też słuchawki bluetooth firmy Trust za 139 zł i głośnik bezprzewodowy JBL GO- w sam raz dla nastoletniego fana muzyki. 

Znajdzie się też trafiony upominek dla męża. Sprawdź na przykład dostępne modele uchwytów i ładowarek samochodowych

A prezent dla niej? Tutaj także iCase przychodzi z pomocą. Trafionym podarunkiem będzie nowe stylowe etui na telefon. Przy okazji możesz wymienić szkło hartowane- wystarczy moment, a pomocna obsługa sklepu przyklei je do szybki Twojego smartfona, za darmo

Nie brakuje też świątecznych promocji. Czekają pięknie zapakowane zestawy prezentowe w okazyjnych cenach: 149 zł, 189 zł oraz 229 zł.

Jest też coś dla niezdecydowanych- możliwość zakupu kart podarunkowych (dostępne ładne prezentowe wzory) za 30 zł (gratis otrzymujesz 5 zł, razem do wydania jest więc 35 zł), 50 zł (10 zł gratis, do wydania 60 zł) i 100 zł (20 zł gratis, do wydania 120 zł). 

Podsumowując, misja "poszukiwanie udanych prezentów"- wykonana! Wszystkie podarunki- na każdą kieszeń i dla bliskich w różnym wieku, znajdziesz w jednym sklepie. W iCase w Galerii Jeziorak dostępne są prezenty, które sprawią Twojej rodzinie radość, a Ty nie dasz się dopaść świątecznej gorączce. 

Udanych, spokojnych zakupów i rodzinnych Świąt!  
HO HO HO!  

Iława. Misja- prezenty świąteczne! Oto garść inspiracji.

Ilość zdjęć 28

Reklama.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAChełmzyca
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5917 sekundy