REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz

(Fot. materiały prasowe.)

Zimowe ferie tuż-tuż! Czy już zaplanowaliście atrakcje dla swoich pociech? Jeśli szukacie gwarancji mile i owocnie spędzonego czasu oraz kreatywnych, różnorodnych zajęć, które zachęcą dziecko do rozwijania nowych pasji i zainteresowań, to w Iławie warto polecić "Ferie Zimowe z MathRiders".

NA CO DZIEŃ OSWAJAJĄ MATEMATYKĘ...

Na co dzień edukacyjne centrum z siedzibą na ulicy Sobieskiego 20B w Iławie to miejsce pasjonujących spotkań z "królową nauk". Matematyczne zajęcia, adresowane do głodnych wiedzy umysłów dzieci i młodzieży, prowadzone są innowacyjną metodą autorstwa Helen Doron.

- "Królowa nauk" wielokrotnie spędzała sen z powiek niejednego ucznia. Wychodząc naprzeciw licznym potrzebom dorastającej młodzieży, centra edukacyjne MathRiders oferują wysoce skuteczną metodykę nauczania. Dzięki zróżnicowanym poziomom nauczania (matematyka dla młodzieży, dla małych dzieci i dla przedszkolaka) oraz przyjaznej atmosferze nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna - przybliża swoją filozofię nauczania szkoła.

Na efekty nie trzeba długo czekać. Oceny idą w górę, a dzieci zyskują umiejętność logicznego, matematycznego myślenia, a dzięki kolejnym sukcesom także wiarę w siebie i samodzielność.

... A W FERIE ZAPRASZAJĄ NA WIELKĄ PRZYGODĘ!

Teraz, w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami okresem zimowego wypoczynku od szkolnych obowiązków, centrum MathRiders w Iławie przygotowało specjalny, 5-dniowy program atrakcji.

"Ferie Zimowe z Mathriders" w Iławie odbędą się w dniach 21-25 stycznia, czyli w pierwszym tygodniu szkolnej przerwy. Zaproszenie na atrakcyjne zajęcia jest skierowane do wszystkich dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

- Z nami przeżyjesz wielką przygodę! Każdy dzień odbywać się będzie pod innym hasłem. Dzieci nauczą się lepić z gliny, zgłębią tajniki robotyki, wezmą też udział w zajęciach z sensoryki oraz skorzystają z wielu innych propozycji - przybliżają program ferii organizatorzy, gwarantując kreatywne zajęcia oraz miłe i owocne spędzenie wolnego czasu.

Zajęcia będą odbywać się w godzinach 9-13. Cena uczestnictwa w 5-dniowym programie kreatywnych atrakcji jest przystępna i wynosi 250 zł za jedno dziecko. 

Zainteresowani? Nie zwlekajcie! Zapisy są przyjmowane do 15 stycznia, ale ilość miejsc jest ograniczona.

"FERIE ZIMOWE Z MATHRIDERS"

  • Iława, ul. Sobieskiego 20B.
  • Ferie odbędą się w dniach 21-25 stycznia.
  • Dowiedz się więcej/zapisz dziecko: tel. 506 813 361, ilawa@mathriders.com.
  • Odwiedź też MathRiders Iława na Faceboooku: link.

Reklama.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApolkolonie
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2239 sekundy