REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

(Fot. Gmina Iława/archiwum.)

Dużo muzyki, a do tego, wśród rękodzieła i wielu gadżetów, do wylicytowania efektowne domowe torty- równie piękne, co pyszne. To wyróżnia wśród innych imprez finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Gminy Iława w Wikielcu. Tutejszy sztab WOŚP zaprasza do zespołu szkolno-przedszkolnego w najbliższą niedzielę, 13 stycznia od godziny 15:00.

Zaplanowane są dwa koncerty: zespołu Szwindel (od godziny 16:00) i zespołu Grasz Band (od godziny 17:00). Wystąpią też gospodarze gminnego finału - uczniowie szkoły podstawowej w Wikielcu. 

Do tego będzie można korzystać z usług słodkiej kawiarenki i odwiedzać kiermasz. Pomiędzy koncertami będzie prowadzona nieodłączna licytacja fantów, rękodzieła i gadżetów, oraz - zgodnie ze smakowitą gminną tradycją - okazałych tortów.

W imieniu organizatorów zapraszamy do Wikielca- na 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku w całym kraju zagra pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste" na rzecz zakupu sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMANamioty
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3583 sekundy