REKLAMASpeed
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 stycznia 2019, 12:00 komentarzy 20

(Fot. ICK.)

Tym razem nie pracownicy Iławskiego Centrum Kultury, gdzie zwyczajowo zawiązuje się miejski sztab WOŚP, a... dwaj miejscy radni poprowadzą iławską licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będą to Tomasz Woźniak, były dyrektor ICK i przewodnik Dariusz Paczkowski. Tradycyjnie do wylicytowania w iławskim kinoteatrze będą dziesiątki przedmiotów, gadżetów, fantów, prac artystycznych, voucherów i innych gratek.

Kolejny, 27. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Licytacja- to jeden z nieodłącznych punktów w programie wydarzeń organizowanych z tej okazji. W Iławie rozpocznie się ona o godzinie 16:00 w kinoteatrze "Pasja", a poprowadzi ją duet miejskich radnych: Tomasz Woźniak i Dariusz Paczkowski. Na scenie pojawią się też muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Przedstawiamy darczyńców, którzy w tym roku przekazali na rzecz iławskiego finału WOŚP prace, upominki, gadżety i wszelkie inne dary.

⦁    Urząd Miasta w Iławie (m.in. vouchery na Lotniczą Majówkę: wstęp do strefy VIP dla dwóch osób, wstęp do strefy dowodzenia),
⦁    Starostwo Powiatowe w Iławie,
⦁    Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie,
⦁    Gospodarstwo Rybackie Iława,
⦁    Galeria "Na wprost" Edwarda Baranowskiego,
⦁    Sekcja Rzeźby ICK pod kierunkiem Marka Kałuży, 
⦁    wystawcy "Jarmarku Bożonarodzeniowego", 
⦁    Agata Pawłowska (Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Iławie), 
⦁    Krzysztof Zakreta,
⦁    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, 
⦁    Iławski Klub Sportowy Jeziorak,
⦁    Da Grasso (talony na pizzę),
⦁    Wojciech Laskowski (fotografie),
⦁    Sławomira Wielądek (serca ceramiczne),
⦁    voucher na wspólne treningi z grupą biegową oraz miesięczną opiekę trenera i pakiet suplementów firmy Trec (oferta dla osób, które biegają lub chcą biegać),
⦁    Józef Wliński (obraz, krawaty), 
⦁    Małgorzata Datberg (voucher na jazdę konną, Ranczo Sielanka), 
⦁    Aniela Żmijewska (obraz),
⦁    Marek Mikłaszewicz (znaczki),
⦁    Praktyka Stomatologiczna Marcin Śmigielski (zdjęcie na szkle – zatoka na Krecie),
⦁    Anna Nowicka (anioły i kotki),
⦁    Katarzyna Cieszewska (model samolotu, kolekcja płyt),
⦁    Drakens Iława (voucher),
⦁    Alfreda Karwowska – Woźnicka,
⦁    ICSTiR, sekcja tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława,
⦁    Iławskie Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Terenowej Kobra,
⦁    Koło Łowieckie Łabędź w Iławie,
⦁    Marek Kałuża, 
⦁    Agata Topolewska. 

A co będzie do wylicytowania w najbliższą niedzielę, 13 stycznia w iławskim kinoteatrze? Zobacz na załączonych zdjęciach. Jednocześnie warto przypomnieć, że przyjmowanie darów trwa aż do dnia wielkiego finału WOŚP włącznie.
Zdjęcia: ICK.

Licytacja dla WOŚP w Iławie- zobacz, co będzie do wylicytowania.

Ilość zdjęć 19

REKLAMANAJLAK

17Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Wyborca 17 ponad rok temu

  (...) Echo niesie, że nową dyrektorką będzie kandydatka do rady miasta z komitetu obecnego burmistrza. Poległa w wyborach, ale ma doświadczenie zarówno w kampanii bezpośredniej jak i przeszłość dziennikarską w lokalnym periodyku. Czy to prawda, czy to dobry wybór okaże się niebawem.

  Edytowany: ponad rok temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~To jakiś żart 16 ponad rok temu

  To jakiś żart prawda?!Jaka z niej dziennikarka...Jak burmistrz chce mieć powtórkę z Woźniaka, proszę bardzo...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Moje zdanie 15 ponad rok temuocena: 50% 

  Tomek to powinien teraz siedzieć cicho,a nie pchać się na afisz..Jak widać swoją osobą prowokuje negatywne reakcje i nie ma się co dziwić,bo w ICK działo się źle.Tylko dlaczego poprzedni i obecny burmistrz chcą to wszystko zamieść pod dywan,a obrywa się dyrektorce i pracownikom ICK...Natomiast w kwestii WOŚP wszyscy wiemy,że to akcja charytatywna i każdy kto chce występować powinien to robić za darmo,a najważniejsi są wolontariusze i datki do puszek,a nie hałas Owsiaka,który jak podają media kryształowy nie jest i czerpie korzyści osobiste z tej szlachetnej akcji...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 14 ponad rok temuocena: 80% 

  Pani Kamillo odnoszę wrażenie, że pisze do czytelników osoba, która mocno obawia się utraty stanowiska pracy. Pan Woźniak swoją karę za przewinienia otrzymał. Stracił pracę, wizerunek publiczny. Co do przewinień nikt nie polemizuje, ale ile można ogrzewać stary kotlet. Pastwienie się nad człowiekiem to charakterystyczna cechą, która kojarzy mi się tylko z jedną osobą. Proszę przyjąć do wiadomości, że Pan Woźniak uzyskał zaufanie wyborców, a z wyborem demokratycznym się nie dyskutuje. Ponad wszystko Pan Woźniak i Pan Gołębiowski byli najlepszymi prowadzącymi aukcje WOŚP, w zeszłych latach powiewało nudą. Cel jest jeden, jak najwięcej złotówek do puszek WOŚP.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pracownik ICK 13 ponad rok temuocena: 100% 

  Andrzej no to masz masz te swoje zestawienie: Licytacja 2018 - 21.308,82 Licytacja 2019 - 31 105,47 Oczywiście to o niczym nie świadczy :-)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~andrzej 12 ponad rok temuocena: 50% 

  Wyborco, Ewo oraz do;rodzy czytelnicy. Pani Kamilla ma raję i to co piszecie nie ma nic wspólnego z jego wyborem na radnego. Nie oto chodzi. Pan Tomasz przyniósł wstyd tej instytucji i tyle. A co do kwot z licytacji to nie było większych różnic. To jest porostu nieprawda, że Woźniak i Gołebiewski byli najlepsi. Proszę zapytać o zestawienia zebranych pieniędzy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janek z warzywniaka 11 ponad rok temuocena: 67% 

  Wyborco, bardzo dobrze powiedziane. Wypowiedz pani Kamili pachnie mi iławskim pisem, który usilnie chce upublicznienia audytu ick. Złozyli nawet w tej kwestii interpelacje do burmistrza Kopaczewskiego. Jak pis chce odgrzewac kotlety to może radni innych opcji powinni odgrzać ich kotlety a słyszałem że radni pisu kryształowi nie są. Zakupem orła na salę sesyjną win nie odkupicie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kamilla 10 ponad rok temuocena: 71% 

  pAN Woxniak to nawet nie powinien klamki dotykać w ICK. Prowadził w tej instytucji prywatny folwark. W 2013r. Załadował służbowego busa sprzętem z ICK i pojechał do Francji nagłaśniać imprezę. Uwaga!!! Zrobił to... za darmo!!!. Przecież jest to przestępstwo tak jak nieracjonalne faktury ( zawyżone, nietrudno domyśleć się dlaczego !!!) Ta nasza prokuratura to musi mieć jaskrę z boleriozą. Podobny przypadek zdarzył się w jednej ze szkół iławskich. W TYM SAMYM stylu brylowała dyrektor placówki. Co się stało? Zarzuty i sprawa sądowa. Jestem ciekawa co by było gdyby komendant policji lub jego pracownik radiowozem pojechał do Francji na wycieczkę. Zalał bak za służbowe pieniądze ? Do niektórych to jak widać nie dociera. Szczyt chamstwa i ogromny niesmak w kontekście WOŚP.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kamilla 9 ponad rok temuocena: 75% 

  Przepraszam jaki bełkot. To wszytko jest w raporcie radnej Jackowskiej ( poszukaj w necie) a w raporcie z audytu ZEWNĘTRZNEGO !!! jest 70 stron, które opisują zaniedbania. To są mój drogi pieniądze podatników, które były często marnowane. Dodatkowo zachodzi też podejrzenie przestępstwa gospodarczego. Szkoda, że sąd tego nie zbadał bo Żyliński nie wiadomo z jakiego powodu milczał. Radnej proponuję wrócić i sprawdzić głowice laserowe w kinie i procesory dźwięku w amfiteatrze a także fakturę za konsole dzwięku (dotacja unijna!!!) A co do pana Pczakowskiego to uważam, że to bardzo kulturalny i inteligentny człowiek.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sergiej 8 ponad rok temuocena: 50% 

  A w czym ci przeszkadza Woźniak i Paczkowski co? Może lepiej niech Rykacz ze swoją świtą poprowadzi temat. Zbiera mnie na wymioty jak czytam taki bełkot.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ktoś 7 ponad rok temuocena: 43% 

  No jasne,ktoś się napracował,wszystko przygotował,a ci dwaj przyjdą na gotowe...To już przegięcie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Michal 6 ponad rok temuocena: 100% 

  Bedzie mozna licytowac przez internet?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Niesmaczne 5 ponad rok temuocena: 88% 

  Panie Woźniak, promocja własnej osoby już w niczym panu nie pomoże...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pan Tomasz 4 ponad rok temuocena: 67% 

  Lekka kasa mi si poprotsu należy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tak tylko mówię 3 ponad rok temuocena: 90% 

  To jeden z tych który malutkimi kroczkami wali do żłobu - ciężkiej pracy w życiu nie posmakował- koszulka,krawacik,spodenki na kancik - pracu- taki picuś - glancuś

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr 2 ponad rok temuocena: 50% 

  Jednocześnie warto przypomnieć, że przyjmowanie darów trwa aż do dnia wielkiego finału WOŚP włącznie - pytanie brzmi gdzie można te dary dostarczać i w jakich godzinach?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tadek 1 ponad rok temuocena: 100% 

  hmmm... pomyślmy, może do ICKa?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMANamioty
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5134 sekundy