REKLAMApluszak
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 stycznia 2019, 11:21 komentarzy 4

(Fot. You Tube/Majorex.)

"Cudze chwalicie, swego nie znacie?" Nie w Iławie. W naszym mieście jest mnóstwo osób, które aktywnie korzystają z lokalnych atrakcji i uroków tych stron. Jest wśród nich youtuber Majorex, a jego najnowsza produkcja jest poświęcona laskowi miejskiemu na ulicy Sienkiewicza. 

To pierwszy zimowy sezon tego wciąż relatywnie nowego terenu rekreacyjnego. Został udostępniony mieszkańcom przez inwestora- miasto Iława, jesienią ubiegłego roku. Nic więc dziwnego w tym, że najwięcej jest zdjęć i nagrań lasku właśnie w jesiennej odsłonie. A jak teren z podświetlaną platformą widokową, siecią pieszych ścieżek i rowerowych tras, hamakami i huśtawkami prezentuje się zimą? Na nowym filmiku youtubera z Iławy można obejrzeć lasek pod śniegiem, zarówno za dnia, jak i nocą. Pomysł na niedzielny spacer?

Lasek miejski w Iławie zimą- za dnia i nocą.
Wideo: You Tube/Majorex.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Mieszkaniec 4 ponad rok temuocena: 56% 

  Ogólnie super szkoda tylko że w Iławie żaden wybieg dla psow się nie znalazł siłowni plenerowych mamy co kawałek. A taki wybieg z agility na pewno ucieszyłby mieszkańców oraz turystów. Nie wspominając o braku prawdziwego placu zabaw w Suszu i w Ostródzie jest super a u nas ciągle to samo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Halina 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Piękny filmik. Pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Halina 2 ponad rok temuocena: 67% 

  Iławianin 35 to prawda. Mamy piękne miasto.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Filmik piękny, ale i miejsce piękne...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAChełmzyca
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3533 sekundy