REKLAMALegia
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 stycznia 2019, 11:20 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe.)

W iławskim klubie IOWA Music Bar kolejna muzyczna petarda! Tym razem w imieniu organizatora zapraszamy na Broniewskiego na koncert Tomasza Organka z zespołem. Dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl - darmowe wejściówki!

ØRGANEK - o zespole

ØRGANEK to grupa, która powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów, opowiadań i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród, m.in. "Mateusza" Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Tomasz Organek jest również Ambasadorem Honorowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz posiadaczem własnej Katarzynki w Piernikowej Alei Gwiazd. Do chwili obecnej zespół wydał dwie płyty długogrające (Głupi 2014 – nominacja do Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Rock oraz Czarna Madonna 2016 – Fryderyki 2017 w kategorii Album Roku Rock oraz Piosenka Roku). Oba albumy uzyskały status platynowej płyty. Przez dwa lata (2016 – 2017) zespół był trzonem Orkiestry Męskiego Grania i jest współautorem dwóch płyt koncertowych MGO, które również pokryły się platyną. Dyrektorem muzycznym obu edycji był Tomasz Organek. 

W skład zespołu wchodzą: Tomasz Organek (gitara, śpiew), Adam Staszewski (bas), Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe), Robert Markiewicz (perkusja). Zespół zagrał do chwili obecnej kilkaset koncertów w Polsce i za granicą (Litwa, Francja, Anglia, Szkocja, Irlandia, Szwajcaria, Bułgaria), ciesząc się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz wielomilionową oglądalnością swoich teledysków. Jego piosenki zajmują czołowe miejsca na listach przebojów polskich rozgłośni radiowych. ØRGANEK jest również stałym bywalcem największych polskich festiwali (m.in. Woodstock Festival, Jarocin Festival, Open’er Festival, Orange Festival, Męskie Granie, Europejski Stadion Kultury, CJG Festiwal, Green Festival i wiele innych). 

Jesienią tego roku grupa ØRGANEK wydaje suplement do płyty Czarna Madonna, który zawierać będzie wszystkie piosenki kojarzące się z jego działalnością, co jednocześnie można będzie potraktować jako podsumowanie pięcioletniej działalności oraz wstęp do nowego etapu, który grupa chce zacząć nowym albumem planowanym na jesień 2019. 

ØRGANEK w Iławie

Zespół wystąpi w klubie IOWA Music Bar w Iławie w sobotę, 2 lutego. Początek o godzinie 20:45.
Tutaj kupisz bilety (są w cenie 50/60 zł):
- Iowa Music Bar;
- sklep Rampa monopolowa (naprzeciwko ZK);
- mailowo (iowamusicbar@gmail.com).

KONKURS! DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA

We współpracy z klubem IOWA Music Bar przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę. Wśród zainteresowanych udziałem w zabawie osób rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na koncert. By wziąć udział w tym losowaniu, należy:

f

Wyniki podamy na portalu w najbliższy piątek, 1 lutego. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA Z PIĄTKU, 1 LUTEGO

Miło nam ogłosić, że podwójne bilety na koncert zdobyły następujące osoby:

  • Jarek Sumiński,
  • Karolina Kościuszko.

f

Odbiór będzie możliwy bezpośrednio przed imprezą, prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego okazania. Gratulujemy i życzymy udanej zabawy! Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za duże zainteresowanie. Więcej szczęścia następnym razem!

*Ważne zastrzeżenie dotyczące wygranych biletów: nie ma możliwości przekazania ich innym osobom. Wejściówki może odebrać w dniu koncertu, bezpośrednio przed imprezą, tylko osoba, które je wygrała (z dowodem tożsamości do wglądu).

*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

REKLAMAPellet
REKLAMADebata

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~xyz 1 ponad rok temu

    Udostępniam post. Modląc się, żebym nie wygrał.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3607 sekundy