REKLAMASpeed
REKLAMAIbo
Na załączonym zdjęciu jest Robert Szklanny ze Stowarzyszenia Sportów Wodnych - MOS Iława (jeden z rozmówców) z prowadzącym

Na załączonym zdjęciu jest Robert Szklanny ze Stowarzyszenia Sportów Wodnych - MOS Iława (jeden z rozmówców) z prowadzącym "Zakochaj się w Polsce" Tomaszem Bednarkiem. (Fot. Port Iława.)

W niedzielę, 27 stycznia sympatycy prowadzonego przez aktora Tomasza Bednarka programu "Zakochaj się w Polsce" na antenie telewizyjnej "Jedynki" obejrzeli setny odcinek tej podróżniczo-edukacyjnej produkcji. Ta jubileuszowa odsłona miała iście królewski charakter- poświęcona była pałacowi w Wilanowie, uznawanemu za jedną z najpiękniejszych rezydencji w Polsce, wybudowanemu przez króla Jana III Sobieskiego na obrzeżach Warszawy. A kiedy na małych ekranach zobaczymy odcinek nakręcony w Iławie? Sprawdziliśmy to na prośbę naszych Czytelników i okazuje się, że emisja jest zaplanowana na maj.

"Cudze chwalicie, swego nie znacie! - to znane przysłowie przyświeca ekipie realizującej program "Zakochaj się w Polsce", która udowadnia, że nie tylko egzotyczne podróże są ciekawe i inspirujące.

- Polska to piękny kraj, który zachwyca piaszczystymi plażami Bałtyku, ośnieżonymi szczytami Tatr, czy błękitnymi taflami mazurskich jezior. Wszędobylski i ciekawski Tomasz Bednarek odkrywa przed nami najciekawsze zakątki naszej ojczyzny, odwiedza miejsca, o których niewiele osób słyszało i poznaje ich zapomniane czasem historie - przybliża format cyklu TVP.

Czytelnicy portalu Info Iława pamiętają, że Tomasza Bednarka zainteresowały m.in. uroki Pojezierza Iławskiego. Prowadzący wraz z ekipą gościł nad najdłuższym polskim jeziorem w listopadzie ubiegłego roku. Teraz nie brakuje osób, które sprawdzają program telewizyjny w poszukiwaniu terminu emisji tego lokalnego odcinka.

Okazuje się, że musimy trochę uzbroić się w cierpliwość.

- Emisję odcinka o Iławie planujemy na 26 maja - informuje nas ekipa "Zakochaj się w Polsce". - Prosimy jednak doglądać programu TV, ponieważ wystarczy, że w międzyczasie wypadnie chociaż jedna emisja "ZSWP" w którąś niedzielę wcześniej i wtedy emisja programu o Iławie przesunie się na czerwiec.

Przypomnijmy, że ekipa programu odwiedziła m.in. Szymbark, Kamieniec i Susz. Natomiast w Iławie Tomasza Bednarka zainteresował m.in. Port Iława i zabytkowy "czerwony" kościół- najstarsza zachowana budowla w naszym mieście.

REKLAMAJeziorak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAChełmzyca
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4345 sekundy