ZDZ
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 lutego 2019, 13:51

(Fot. materiały prasowe.)

Wkrótce Dzień Kobiet. W Iławie jedną z atrakcji z tej okazji będzie koncert zespołu Tabu, grającego głównie energiczne reggae. Na muzyczne pozytywne wibracje zaprasza IOWA Music Bar. 

TABU - o zespole

Tabu to śląski zespół stworzony w 2003 roku. Od tego czasu zagrał prawie tysiąc koncertów, wygrał najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach i nagrał cztery studyjne albumy. Zespół został również dwukrotnie zaproszony do znanej polskiej trasy "Punky Reggae Live".
Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Usłyszycie tu również świetnie zagrane roots reggae i ska. Teksty są bardzo osobiste, ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne.
Tabu gra wiele koncertów, więc grupa jest znana na rodzimej scenie reggae i nie tylko. Kapela jest współorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae pod nazwą "Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi" w Wodzisławiu Śląskim.

Płyty:
Jednosłowo (2006)
Salut (2009)
Endorfina (2012)
Przystanek Woodstock 2014 - live (2014)
Meteory (2015)
Jednosłowo / repackaged / remastered (2016)

Single:
Tyle mam (2006)
Salut (2009)
Jak dobrze Cię widzieć (2012)
Marzenia (2012)
Nie chcę umierać (2013)
Nie potrzeba nam nic (2014)
Ładuj (2015)
Nie damy się (2015)
Blisko (2016)

KONKURS! DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA*

We współpracy z klubem IOWA Music Bar przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę. Wśród zainteresowanych udziałem w zabawie osób rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na koncert. By wziąć udział w tym losowaniu, należy:

  • udostępnić konkursowy post na profilu portalu infoilawa.pl na Facebooku oraz w komentarzu pod nim wpisać lub oznaczyć osobę, którą uczestnik zabawy chciałby zaprosić na koncert.

f

Wyniki podamy na portalu równo za tydzień- w czwartek, 28 lutego. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA Z 28 LUTEGO: OGŁASZAMY WYNIKI

Miło nam poinformować, że tym razem szczęście uśmiechnęło się do następujących osób:

Agnieszka Banasiuk, 
Katarzyna Drzewiecka.

Gratulujemy! Odbiór podwójnych wejściówek będzie możliwy bezpośrednio przed imprezą, prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego okazania.

Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy za zainteresowanie. Śledźcie infoilawa.pl na bieżąco - kolejny konkurs, w którym do wygrania będą bilety, ogłosimy jeszcze dzisiaj!

KONCERT ZESPOŁU TABU W IŁAWIE:

  • Kiedy? W piątek, 8 marca, początek o godzinie 18:00.
  • Gdzie? W klubie muzycznym IOWA Music Bar (Iława, ul. Broniewskiego).
  • Bilety? Są w cenie 30/40 zł, dostępne w klubie, sklepach Rondo i Rampa monopolowa, możliwe także zamówienia mailowe: iowamusicbar@gmail.com.

*Ważne zastrzeżenie dotyczące wygranych biletów: nie ma możliwości przekazania ich innym osobom. Wejściówki może odebrać w dniu koncertu, bezpośrednio przed imprezą, tylko osoba, które je wygrała (z dowodem tożsamości do wglądu).

*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

REKLAMANAJLAK
REKLAMADebata

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3179 sekundy