REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 lutego 2019, 16:01
Zespół Hope.

Zespół Hope. (Fot. materiały prasowe.)

Już w najbliższy piątek, 1 marca w klubie IOWA Music Bar w Iławie odbędzie się koncert promujący nowe wydawnictwa płytowe zespołów Hope ("Name it") Trzynasta w Samo Południe ("II") i Phedora ("The Spire"). Wśród Czytelników portalu www.infoilawa.pl, zainteresowanych udziałem w naszej zabawie, rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

O ZESPOŁACH (za organizatorem)

Trzynasta w Samo Południe zdobyła serce publiczności udziałem w programach telewizyjnych Must Be the Music oraz X-Factor. Slot Art, Czad Festiwal, Eleven Bike Fest – to tylko nieliczne festiwale, na których można było ich zobaczyć. Dwukrotni goście Najpiękniejszego Festiwalu Świata i Woodstockowej Dużej Sceny, na której jako laureaci Złotego Bączka porwali 80-tysięczny tłum. Grali u boku takich artystów jak: Uriah Heep, Perfekt, Kult, Acid Drinkers, Lady Pank, Ira, Dżem, czy Big Cyc. Stali i pożądani bywalcy zlotów motocyklowych. Laureaci nagrody „Polski Debiut Rocku” Antyradia. Po studyjnym albumie Hell Yeah wydanym w 2015r. wyruszyli w trasy koncertowe. Pochodzący z płyty singel dotarł do 1. miejsca listy Turbo Top emitowanej przez Antyradio, a wydawnictwo promowane teledyskiem do utworu tytułowego dotarło do 25. miejsca polskiej listy przebojów OLiS. Wracają po przerwie z nową energią i materiałem pod tytułem II. Głodni sceny, koncertów, ryku tłumu i staników szykują mocne rockowe uderzenie na polskiej scenie muzycznej.

Hope to poznański zespół nu-metalowy. Przez cały okres swojej działalności odniósł wiele sukcesów, między innymi zagrał ogromną ilość koncertów w Polsce, jak i za granicą (Czechy, Bułgaria, Rosja, Niemcy, Szwajcaria). Wielokrotnie podziwiany na scenach Przystanku Woodstock, czy LuxFest. Występował u boku takich gwiazd jak Limp Bizkit, Body Count, Suicidial Tendencies, Hactivist, Hed PE. Obecnie publiczność może pamiętać zespół po występach w X edycji programu Must be the Music – Tylko Muzyka, gdzie zajął drugie miejsce w ścisłym finale. W skład zespołu wchodzą Kroto (wokal), Adi (gitary), Łysy (gitary), Rojek (bass), Gnievo (perkusja), Muerte (DJ) oraz Kosta (DJ).

Phedora to zespół założony w 2011 roku w Lublinie, który szybko zdobył zainteresowanie szerszej publiczności. Grupa aktualnie promuje najnowszy koncept album The Spire. Charakterystyczne kompozycje, czerpiące inspirację z zespołów takich jak Bring Me The Horizon, Breaking Benjamin, Skillet, Linknin Park czy Red. Od momentu utworzenia zespołu w 2011 roku Phedora zagrała wiele koncertów w swoim rodzinnym kraju, dzieląc scenę z największymi gwiazdami polskiej sceny rockowej, włączając w to takie zespoły jak Coma, Lao Che, Enej, LemON, Proletaryat, Luxtorpeda, TSA, Jelonek, Strachy na Lachy, Chemia, Akurat, Muchy, Maleo Reggae Rockers, Chassis oraz Kozak System. Grono fanów zespołu stale się powiększa, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki zainteresowaniu ludzi z całego świata zespołowi udało się uzyskać świetne wyniki sprzedaży swojej muzyki i powiązanej z nią linii ubrań. Charyzma i otwartość, jaką charakteryzują się członkowie zespołu, pozwoliła im na wytworzenie unikalnej więzi z fanami.

KONKURS! DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA*

Przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę. Wśród zainteresowanych udziałem w zabawie osób rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na koncert. By wziąć udział w tym losowaniu, należy:

  • udostępnić konkursowy post na profilu portalu infoilawa.pl na Facebooku oraz w komentarzu pod nim wpisać lub oznaczyć osobę, którą uczestnik zabawy chciałby zaprosić na koncert.

f

Wyniki podamy na portalu w piątek, 1 marca. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA Z 1 MARCA: WYNIKI ZABAWY

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zainteresowanie. Miło nam ogłosić, iż szczęście tym razem uśmiechnęło się do następujących osób:

Marlena Browarska,
Iwona Gabiuch.

Odbiór podwójnych wejściówek na koncert będzie możliwy bezpośrednio przed koncertem u jego organizatora. Prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego wglądu. Miłej zabawy! 

*Ważne zastrzeżenie dotyczące wygranych biletów: nie ma możliwości przekazania ich innym osobom. Wejściówki może odebrać w dniu koncertu, bezpośrednio przed imprezą, tylko osoba, które je wygrała (z dowodem tożsamości do wglądu).

*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

Trzynasta w Samo Południe/Hope/Phedora w IOWA Music Bar (ul. Broniewskiego 3) w Iławie:

  • piątek, 1 marca, otwarcie drzwi o godz. 19:00, start koncertu o godz. 19:30;
  • bilety: 30/40 zł.
REKLAMAgeodeta
REKLAMAMichał pop up

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3085 sekundy