REKLAMApluszak
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 marca 2019, 15:25 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe.)

Iławskie Centrum Kultury zaprasza na muzyczną podróż w czasie i przestrzeni. Już w najbliższą sobotę, 9 marca w Kinoteatrze "Pasja" widzowie i słuchacze będą mogli odnieść wrażenie, jakby oglądali i słuchali samego Louisa Armstronga. Koncert w naszym mieście da Troy „Satchmo” Anderson, wierna kopia wielkiego mistrza jazzu.  

Koncert jest podróżą w czasie i przestrzeni – widzowie czują się tak, jakby nagle znaleźli się kilkadziesiąt lat temu w jakimś zadymionym klubie jazzowym, gdzieś w Nowym Orleanie, Chicago, czy Nowym Jorku. Ulegają złudzeniu, jakby naprawdę słuchali na żywo legendarnego mistrza trąbki o zachrypniętym głosie.

Troy „Satchmo” Anderson to wokalista i trębacz z Florydy, wierna kopia Louisa Armstronga, który nie tylko gra i śpiewa tak jak legendarny oryginał, ale jeszcze w dodatku jest do niego łudząco podobny.

Na scenie również:
prof. Dariusz Janus – piano,
Marcin Piszczorowicz – perkusja,
Jacek Kaliszewski – kontrabas.

Bilety (w cenie 20 zł) są do nabycia w biurze ICK (budynek kina) w godz. 8-15. Dostępne ostatnie sztuki!

KONKURS! PODWÓJNA WEJŚCIÓWKA DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA*

We współpracy z Iławskim Centrum Kultury przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę. Wśród zainteresowanych udziałem w zabawie osób rozlosujemy jedno podwójne zaproszenie na koncert. By wziąć udział w tym losowaniu, należy:

g

Wyniki podamy na portalu w najbliższy piątek, 8 marca, czyli w Dzień Kobiet. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA Z 8 MARCA

Miło nam ogłosić, że podwójny bilet na sobotni koncert "Tribute to Louis Armstrong" wygrał Grzegorz Zieliński.

W celu umówienia się na odbiór biletu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 537 47 52 02. Wszystkim pozostałym uczestnikom zabawy bardzo dziękujemy za zainteresowanie i życzymy więcej szczęścia następnym razem!

*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mariola lepsza od kwasa 1 ponad rok temuocena: 67% 

    Jak mamy się przenieść, będzie rozdawane Lsd.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4264 sekundy