REKLAMAAldortax
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 marca 2019, 11:04 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Paranienormalni w Iławie! W połowie kwietnia jedna z kultowych na polskiej scenie kabaretowej grup pokaże w naszym mieście swój program "Vip Tour". Do Roberta Motyki i Michała Paszczyka dołączy gość specjalny Bogusław Kudłek. 

O PARANIENORMALNYCH (źródło: materiały prasowe)

- Kochamy bawić ludzi i robimy to nieprzerwanie od 2004 roku. To właśnie wtedy w naszych głowach pojawiła się myśl o stworzeniu duetu, który odmieni polską scenę rozrywkową. I tak się właśnie stało.  Z czasem duet stał się tercetem - mówią sami o sobie.

Historia

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze takie jak „Papieros”, „Młotek”, czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. „Przypadek? Nie sądzę”. 

Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolkę, Dziadka, Doktora Prozaka. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny "Paranienormalni Tonight". Jak sami twierdzą, zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata, bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk oraz mistrz techniki i oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

Ich pierwszy projekt to "Vip Tour", do którego zaprosili gościnnie artystów, a ci na dobre zadomowili się w świecie Paranienormalnych. Michał Czernecki mistrzowsko wciela się m.in. w postać charyzmatycznego producenta filmowego. Z kolei Bartosz Kasprzykowski brawurowo i z dystansem pokazuje trudy życia aktora. Boguś Kudłek to wspaniałe połączenie aktora z kabareciarzem posypane solidną dawką pozytywnych wibracji. Jesienią 2018 zrealizowali także swój autorski projekt „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w telewizji Polsat.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę. Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

O "VIP TOUR" (źródło: materiały prasowe)

Kabaret Paranienormalni zaprezentuje w Iławie paranienormalny humor w skeczach z nowego programu "VIP Tour". Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu "Kino" - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym "Porsche", gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu scenicznego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony, "jak Tommy Lee Jones w Ściganym"? Przekonacie się już wkrótce. Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo artyści zapewniają 90 minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii... terapia śmiechem! A śmiech to zdrowie!

KONKURS. CZTERY BILETY DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA*

Niespodzianka! Czytelnicy portalu Info Iława znów mogą liczyć na gratisowe bilety. Cztery pojedyncze wejściówki rozlosujemy wśród osób, które:

udostępnią konkursowy post na profilu portalu infoilawa.pl na Facebooku oraz dodadzą pod nim komentarz, np. "Biorę udział".

Wyniki podamy na portalu 14 marca. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

[KONKURS - AKTUALIZACJA]

Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie konkursem! Miło nam ogłosić wyniki naszej zabawy. "Bilety na kabarety" zdobyły następujące osoby:

Anna Rafalska,
Martin Chmielewski,
Kamila Pankowska,
Dawid Rybiński.

Gratulujemy i już dzisiaj życzymy udanej zabawy! Wejściówki przekaże redakcja. W celu umówienia się na ich odbiór prosimy o telefon (537 47 52 02). 


PARANIENORMALNI (MOTYKA, KUDŁEK, PASZCZYK) W IŁAWIE
Gdzie? W hali sportowo-widowiskowej.
Kiedy? 14 kwietnia o godzinie 19:00.
Gdzie kupić bilety? Są dostępne w cenie 60/70 zł w Informacji Turystycznej oraz sklepie muzycznym Marton w Iławie, a ponadto w Internecie: na kupbilecik.pl. Zamówienia telefoniczne pod numerem 510 138 588. 


*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy. Organizator zabawy nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odwołanie, czy zmianę terminu występu.

REKLAMANAJLAK
REKLAMADebata

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~John 3 ponad rok temu

  Mariola będzie w lipcu w amfiteatrze

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Macierewicz 2 ponad rok temu

  A gdzie Mariola?????????

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stefan 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Bez Igora (Mariolki) to już nie ten kabaret, szkoda :-(

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4266 sekundy