REKLAMAT-mobile
REKLAMAAkademia
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 marca 2019, 18:03 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

W czwartkowe późne popołudnie (14 marca) strażaków wezwano na pomoc w związku ze zgłoszeniem o plamie na jezdni, rozciągającej się od ulicy Ostródzkiej aż do ulicy Sienkiewicza w Iławie. Według wstępnych informacji mowa jest o oleju opałowym.

Takie plamy mogą powodować śliskość nawierzchni, stąd apel asp. Joanny Kwiatkowskiej z iławskiej policji o przekazanie tej informacji kierowcom i do samych kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na lokalnych odcinkach drogi krajowej nr 16.

Interwencja strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Iławie jest już w toku. O zagrożeniu dla bezpieczeństwa ruchu powiadomiono także zarządcę drogi.

Ulice są przejezdne, ale warto zdjąć nogę z gazu!

Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~też kierowca 1 ponad rok temuocena: 86% 

    A ja mam pytanie z nieco innej beczki... Dlaczego na ul. Konstytucji (jadąc od basenu) przed rondem prowadzącym albo do ratusza albo na ul. Dąbrowskiego, nie ma ciągle na drogowskazie informacji, że jadąc w z ronda w lewo (następnie przez most na Iławce) można kierować się obwodnicą Jana Pawła na Olsztyn? Wielu kierowców TIR-ów nie wiedząc o tym ciągle pcha się przez centrum miasta. Podobnie jest w odwrotnej sytuacji na ul. Ostródzkiej przed rondem prowadzącym na obwodnicę Jana Pawła. Na drogowskazie ciągle nie ma informacji, że skręcając w prawo można obwodnicą jechać w kierunku Grudziądza. Jest tam tylko niewielki, niebieski znak kierujący samochody ciężarowe w prawo. Czy brak tych informacji ma być ochroną jakiś strasznych tajemnic wojskowych? Czy władze miasta nie mogą wystąpić wreszcie ze skuteczną interwencją wobec zarządcy drogi wojewódzkiej, któremu pewnie chodzi o egoistyczną ochronę tej drogi przed nadmiernym zużyciem? To po co budowano tę obwodnicę? By ją ukrywać?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5041 sekundy