REKLAMAAldortax
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 marca 2019, 13:44

(Fot. materiały prasowe.)

„Szkoła wolna od używek” - pod tym hasłem Główny Inspektorat Sanitarny organizuje ogólnopolski konkurs filmowy, skierowany do młodzieży, uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Do udziału w powiatowym etapie konkursu, który objął swoim patronatem Starosta Powiatu Iławskiego, zachęca Iwona Marchlewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Iławie.

- Zadanie konkursowe polega na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych - informuje przedstawicielka iławskiego sanepidu. 

Realizatorami zadania konkursowego są zespoły, składające się z minimum 1 a maksymalnie 3 nauczycieli oraz minimum 5 a maksymalnie 10 uczniów. Każda szkoła może nadesłać tylko jedną pracę konkursową.

Prace konkursowe należy przesłać do właściwych terenowo powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych do 15 kwietnia.

Na laureatów konkursu czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych do sieci sklepów sportowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej konkursu www.szkolawolnaoduzywek.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAMichał pop up

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3378 sekundy