REKLAMALegia
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 kwietnia 2019, 09:45

(Fot. materiały prasowe.)

"Nawet nie wiesz, ile dałbym, by to przeżyć jeszcze raz"- to cytat z jednego utworów z repertuaru Adama Ostrowskiego. W Iławie będzie można jeszcze raz przeżyć emocje związane z klubowym koncertem artysty. O.S.T.R. wraca na scenę w IOWA Music Bar, a my mamy dla Czytelników portalu Info Iława wejściówki.

O.S.T.R. - BIO

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.

Sprzedaż albumu “Życie po śmierci” przekroczyła 100 000 egzemplarzy, stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 r. (zarówno pośród repertuaru polskiego, jak i zagranicznego). Treścią tego albumu są przeżycia i przemyślenia związane z ważnym wydarzeniem w życiu prywatnym muzyka, na którym kariera muzyczna odcisnęła oczywiście swoje piętno. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca.

Doceniony przez śp. Czesława Niemena, współpracował z Michałem Urbaniakiem i Januszem Grzywaczem (zespół Laboratorium). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Marka MTV wybrała go na pierwszego polskiego artystę, którego akustyczny koncert przywrócił polskim widzom format “Unplugged” po 7 latach przerwy (premiera albumu 28 kwietnia 2017 r.).

Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od miasta tego otrzymał w 2017 r. tytuł Honorowego Obywatela oraz odznaczenie Zasłużony dla Miasta Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rapu (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA

Zapraszamy Czytelników do udziału w zabawie, w której do zdobycia są dwa podwójne zaproszenia na koncert rapera O.S.T.R. w Iławie. By wziąć udział w losowaniu, należy:

g

Wyniki podamy na portalu w najbliższy poniedziałek, 8 kwietnia. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA Z PONIEDZIAŁKU, 8 KWIETNIA

Miło nam poinformować o wynikach zabawy. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do następujących osób, które zdobywają podwójne wejściówki:

Karolina Korpalska,
Maciek Mróz.

Odebranie biletów będzie możliwe bezpośrednio przed imprezą w klubie. Prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego okazania organizatorowi. Dziękujemy wszystkich uczestnikom zabawy za zainteresowanie. Kolejne wejściówki do zdobycia na infoilawa.pl - już wkrótce.

*Ważne zastrzeżenie dotyczące wygranych biletów: nie ma możliwości przekazania ich innym osobom. Wejściówki może odebrać w dniu koncertu, bezpośrednio przed imprezą, tylko osoba, które je wygrała (z dowodem tożsamości do wglądu).

*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

O.S.T.R. w Iławie

Gdzie? W IOWA Music Bar, ul. Broniewskiego 3.
Kiedy? W sobotę, 13 kwietnia, początek o godzinie 20:00.
Bilety? 50/60 zł. Do nabycia w klubie oraz sklepach Rondo i Rampa monopolowa. Zamówienia mailowe: iowamusicbar@gmail.com.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAMichał pop up

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4899 sekundy