REKLAMApluszak
REKLAMABanieczka
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 kwietnia 2019, 19:02 komentarzy 3

(Fot. nadesłane.)

Niefortunny upadek na placu zabaw zakończył się poważnym złamaniem. Dziecko zabrał do specjalistycznego szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelnika. Mężczyzna około godziny 18:30 w poniedziałek, 8 kwietnia był świadkiem interwencji załogi śmigłowca LPR oraz karetki pogotowia przy orliku i placu zabaw na Lipowym Dworze w Iławie.

Jak się okazało, dziewczynka w wieku 9 lat spadła tutaj z huśtawki. Upadek był tak niefortunny, że niestety nie udało się uniknąć poważnego urazu. Dziewczynka doznała złamania przedramienia z przemieszczeniem kości.

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli ratownicy medyczni z Powiatowego Szpitala w Iławie. By dziecko jak najszybciej przetransportować do specjalistycznej jednostki (w Iławie nie ma dziecięcej ortopedii) na miejsce zadysponowano także śmigłowiec LPR, którym dziewczynkę zabrano do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie.

Zdjęcia: Czytelnik.

REKLAMALady D

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mateo_.wm 2 ponad rok temuocena: 19% 

    Czytelnik był pierwszym świadkiem? Czyli wezwał też pomoc tak ?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~morfeusz 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Jest napisane, cytuję-"był świadkiem interwencji załogi śmigłowca LPR oraz karetki pogotowia "-czyli pomoc już była udzielana. Czytaj ze zrozumieniem tekstu. Takie trudne????

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4556 sekundy