REKLAMAprofi
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

IŁAWA. Ucieszą się ci, którzy chcą dbać o siebie i swoich bliskich, a za zdrową żywność i naturalne kosmetyki nie lubią przepłacać. Nowy w naszym mieście sklep, któremu przyświeca hasło "BIOrę z natury, EKOlogicznie żyję", to oferta dla takich właśnie osób. Zajrzyj po żurawinę na wagę, która jest taniej niż w markecie, aromatyczne herbaty z różnych stron świata i naturalne kosmetyki, dzięki którym zapomnisz o problemach z cerą i włosami. To tylko przykłady, bo sklep jest wypełniony po brzegi pomysłami na to, jak żyć zdrowiej.

12 kwietnia, w pogodne słoneczne popołudnie w kameralnym gronie dokonano symbolicznego otwarcia przestronnego i wypełnionego ciekawym asortymentem sklepu mieszczącego się na ulicy Królowej Jadwigi 7 w Iławie. Nie zabrakło kolorowego poczęstunku przygotowanego na bazie warzyw i owoców, muzyki w wykonaniu młodej iławskiej orkiestry Panthera Brass Band i symbolicznej lampki szampana wzniesionej za pomyślność nowego sklepu młodego przedsiębiorcy Dawida Okorskiego.

W naszym mieście zdobył on już doświadczenie, prowadząc sklep "Ogród i Hobby" przy ulicy Dąbrowskiego 18C. Teraz raj dla miłośników zdrowej żywności i stylu życia mamy też na wyciągnięcie ręki w samym sercu Iławy.

Wybór naturalnej żywności przyprawia tu o zawrót głowy. Mąki, kasze, soki, syropy, herbaty, suszone owoce, octy i oleje, zioła i przyprawy... To tylko przykłady. A co jest szczególnie warte uwagi?

- Moim zdaniem możliwość zakupu wielu zdrowych produktów na wagę, w wybranej przez siebie, nawet najmniejszej ilości i naprawdę dobrych cenach - podkreśla właściciel. - To jest w Iławie nowość.

By udowodnić, jak niedroga może być wypełniona wartościami odżywczymi przekąska, Dawid Okorski zaprezentował wyniki eksperymentu. 2,49 zł- tylko tyle kosztuje łącznie naturalny jogurt z supermarketu połączony z prawdziwą witaminową bombą z jego sklepu w postaci pysznej mieszanki żurawiny, orzechów nerkowca, rodzynek, pestek dyni i ziaren chia.

- Zdrowa żywność wcale nie musi dużo kosztować. Uważam, że to mit, a w sklepie pod hasłem "BIOrę z natury, EKOlogicznie żyję" będziemy robić wszystko, by go obalić! - mówi Dawid Okorski.

Zajrzyjcie też po glicerynowe mydełka o oszałamiających zapachach, skuteczne maści na przeróżne dolegliwości i naturalne kosmetyki. Działają! - podkreślają panie, które już znają właściwości dostępnych tu specyfików.

Zarówno właściciel sklepu, jak i pracownicy to chodzące encyklopedie wiedzy o zdrowym stylu życia. O produktach, które znajdziecie na tutejszych półkach, wiedzą wszystko. Możecie więc przyjść na zakupy, ale też po poradę, inspirację. Zapraszamy od soboty, 13 kwietnia.

"BIOrę z natury, EKOlogicznie żyję"!
Iława, ul. Królowej Jadwigi 7.

Już otwarte! Na ulicy Królowej Jadwigi w Iławie jest nowy sklep ze zdrową żywnością i naturalnymi kosmetykami.

Ilość zdjęć 45

Reklama.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.3229 sekundy