REKLAMALegia
REKLAMAzielona aleja

(Fot. materiały prasowe.)

Gdy wielkanocne smakołyki i świąteczne nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu będą już tylko wspomnieniem, w Iławie będzie można się dowiedzieć, jak się kiedyś jadało i spędzało wolny czas nad Jeziorakiem. Tematyczna wycieczka z przewodnikiem jest jedną z propozycji iławskiego magistratu na zbliżającą się majówkę. 

Świąteczny kalendarz tak się ułożył, że w tym roku Wielkanoc od długiego majowego weekendu dzieli tylko chwila. Dlatego, choć jeszcze trwa świętowanie, można... planować kolejne!

Co będzie się działo w mieście nad Jeziorakiem w długi majowy weekend? Wycieczka "Szlakiem knajp, knajpeczek i restauracji dawnej Iławy" - to jedna z propozycji. Wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o tym, gdzie się kiedyś spędzało wolny czas w Iławie i co się tam jadało, Urząd Miasta zaprasza 4 maja o godzinie 12:00 przed ratusz miejski. Tam z uczestnikami tematycznej wyprawy spotka się przewodnik Dariusz Paczkowski. Udział w wycieczce jest nieodpłatny.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3928 sekundy