REKLAMAWardrom
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 kwietnia 2019, 12:14 komentarzy 1

(Fot. Unia Susz.)

W wydanym dzisiaj, tj. w środę, 24 kwietnia komunikacie Unia Susz informuje o odwołaniu, na prośbę GKS-u Wikielec, zaplanowanego na najbliższą sobotę meczu pomiędzy tymi drużynami. Przyczyną jest bardzo smutna informacja o śmierci córki prezesa GKS-u, a wcześniej Unii, Krzysztofa Bączka.

Jak poinformowała Unia Susz,

zaplanowany na sobotę, 27 kwietnia mecz 22. kolejki forBET IV ligi pomiędzy Unią Susz a GKS-em Wikielec zostaje odwołany. Nowy termin tego spotkania wyznaczy Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie.

Mecz zostaje odwołany na prośbę drużyny gości w związku z nagłą i tragiczną śmiercią bliskiego członka rodziny prezesa klubu GKS Wikielec, Pana Krzysztofa Bączka.

Panu Krzysztofowi oraz rodzinie w tym trudnym momencie zarząd KS Unia Susz wraz z zawodnikami oraz sztabem trenerskim pragnie przekazać głębokie wyrazy współczucia oraz żalu z powodu utraty bliskiej osoby.

Kondolencje bliskim Zmarłej złożyli również pracownicy firmy Amex Bączek z siedzibą w Falknowie. 

Z głębokim żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki, córki właścicieli firmy Państwa Heleny i Krzysztofa Bączków, żony Dyrektora Handlowego Piotra Bochenka - Marty Bochenek.

W imieniu pracowników firmy składamy na ręce Rodziny i Bliskich Marty najszczersze wyrazu współczucia. Pamiętajcie Państwo, że możecie na nas liczyć.

REKLAMAwardrom2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Obserwator 1 ponad rok temu

    Mecz Osa Ząbrowo OHI Frednowy rownież odwołany z tego samego powodu

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6013 sekundy